Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais februāra horoskops Zivīm. Uzzini, kas gaidāms visās dzīves jomās!0

Vispārējais horoskops februārim

2018.gada februāris Zivīm prognozē neviennozīmīgu periodu un krasas garastāvokļa maiņas. Situācija var mainīties ar vētras spēku, tāpēc visu noķert neizdosies. Taču – ja Zivis palūkosies uz visu ar lielāku pārliecību un optimistiski, tad viņas gaida panākumi gan darbā, gan attiecībās ar cilvēkiem. Februārī jums nepieciešams būt gan par radītāju, gan veidotāju.

Horoskops februārim Zivīm sola daudz skaistu brīžu visās dzīves jomās.

Jūs iekarosiet sirdis ar savu neviltoto šarmu, seksualitāti un prasmi nogludināt konfliktus. Daudzi uzskatīs Zivis par noslēpumainām svešiniecēm, bet kādam Zivis februārī pilnībā atvērs savu dvēseli. Pielūdzēju un skauģu šogad būs vienādā daudzumā, tāpēc jābūt piesardzīgam. Zivis pilnībā iegrims mīlestībā, taču nedrīkst aizmirst arī par darbu, kontaktējoties ar iemīļoto.

Horoskops februārim Zivīm iesaka būt uzmanīgām vai apdomīgām, īpaši, ja runa ir par naudu un karjeru. Nešaubieties par sevi un tiem, kas jums vairakkārt dzīvē ir palīdzējuši. Februāra vidū Zivīm var sarežģīties attiecības ar kolēģiem un lietišķajiem kompanjoniem.

Mīlestības horoskops februārim

Jaunas emocijas nav aiz kalniem, tās noderēs visām Zivīm. Laulības dzīvē jaunas notis atdzīvinās jūtas, bet tiem, kas gatavojas atvērt savu sirdi, uz ilgu laiku paliks atmiņā februāra randiņi. Neieslīgstiet depresijā, skatoties skumjas filmas, pat ja viss nav spoži – iekšējā pārliecība par rītdienu Zivīm un viņu personīgajai labklājībai būs ļoti svarīga.

Karjeras un finanšu horoskops februārim

2018. gada februāra karjeras horoskops prognozē, ka Zivīm būs jāiztur neliela izturības pārbaude, kā arī aktīvi jācīnās ar konkurentiem. Tikai neņemiet visu notiekošo pārāk tuvu pie sirds, lai nesabojātu savu reputāciju un veselību. Karjerā Zivīm februārī uzsmaidīs veiksme, ja tās visu iepriekš pārdomās.

Izstrādājiet skaidru uzvedības taktiku, tad viegli uzvarēsiet un šogad gūsiet panākumus. Kas attiecas uz naudu, tad februārī Zivīm labāk krāt, nevis tērēt. Finanses aizplūdīs pirkumiem bērniem un mājai.

Saistītie raksti

Karjeras horoskops februārim sievietēm Zivīm iesaka kolēģiem un draugiem nestāstīt par savām finanšu lietām. Starp citu, varat droši doties šopingā un iepriecināt sevi ar patīkamiem pirkumiem. Darbā Zivīm iespējams paaugstinājums un ievērības cienīgs amats.

Vīrieši Zivis var priecāties – naudas daudz, bet parādu nav. Kolektīvā kāds izplata baumas un vērpj intrigas pret jums, tāpēc cenšaties februārī atrisināt šo nepatīkamo situāciju. Pretējā gadījumā šī informācija nonāks līdz tuviniekiem, kas izraisīs saspīlētu situāciju ģimenē. Lai šogad veidotu karjeru, vīriešiem Zivīm vajag izveidot sakarus ar vajadzīgajiem cilvēkiem.

Avots: “astroruk.ru”

LA.lv