Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
28. decembris, 2014
Drukāt

Lielais saderības horoskops 2015.gadam. Valšķīgās Kazas valši

1. Valdīs valšķīgā Kaza

1no13
aitasgads


2015.gada patronese debeszilā Aita jeb Kaza ir nepastāvīga attiecībā ar draugiem, labvēļiem un darījumu partneriem. Viņa meklē tūlītēju izdevīgumu un ir gatava laipni smaidīt pat tiem, kurus sirds dziļumos ienīst un nevar ciest. Tā arī mēs visi jaunajā gadā centīsimies uzturēt labas attiecības ar tiem cilvēkiem, kas mums ir noderīgi.

Turklāt ar vieglu sirdi šķirsimies no tiem, kuri mums neko nespēj dot vai jau ir izsmēluši savas iespējas. Tā ka nākamajā gadā nav gaidāma nekāda astroloģiskā loģika attiecībās ar citiem cilvēkiem. Visu noteiks izdevīgums. Arī intīmajās attiecībās dominēs smalks aprēķins.
Tāpēc noskaidrosim, ar kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem būs vislabākā saderība, bet no kuriem ieteicams izvairīties.

 1. Valdīs valšķīgā Kaza
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+