Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Lielbritānijā atrasts koferī paslēpts lietuviešu viesstrādnieces līķis

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lielbritānijā nogalināta lietuviete, kuras sadalītais līķis atrasts paslēpts koferī austrumeiropiešu viesstrādnieku apdzīvotā mājoklī Pīterboro.

Aizdomās par sievietes slepkavību aizturēts 57 gadus vecais Lietuvas pilsonis Vītauts Jokubausks, kurš bijis nogalinātās sievietes dzīvesbiedrs.

Lielbritānijas policisti mirstīgās atliekas uzgājuši piektdien mājoklī pēc pārējo iemītnieku saņemta ziņojuma par nepatīkamu smaku, kas nākusi no pāra īrētās istabas.

Policisti istabā atraduši koferi, kurā atradies sievietes torss. Nogalinātās galva, kājas un rokas nav atrastas.

Aizdomās par aptuveni 40 gadus vecās sievietes slepkavību meklēšanā izsludināts viņas dzīvesbiedrs Jokubausks, kurš aizturēts svētdienas vakarā Pīterboro.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+