×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. aprīlis, 2013
Drukāt

Lieliski vingrojumi, kas uzlabo seksualitāti

Foto - www.andriskozlovskis.lvFoto - www.andriskozlovskis.lv

Kurš gan nezina, ka seksam ir būtiska nozīme veselības stiprināšanā – ja regulāri ar to nodarbojamies, uzlabojas pašsajūta, izlādējam dienas laikā sakrāto stresu. Šoreiz piedāvājam vingrojumus, kas palīdz sekmēt dzimumdzīvi.

 

Šis lieliskais septiņnieks uzlabo erekciju, mazina hemoroīdu rašanās risku, kā arī sekmē urīnceļu un pūšļa darbību. Vingrojumi trenē starpenes un mazā iegurņa muskuļus, kas aktivē asinsriti. Kā atzīst fitnesa, jogas un pilašu trenere Eva Dzelme, šie vingrinājumi ļoti labi palīdz arī prostatas problēmu gadījumā. Jāatceras, ka, veicot katru darbību, jāelpo ar vēderu.

 

1. No gurna uz gurnu

Nostājamies taisni, plecus nolaižam uz leju, rokas liekam aiz galvas. Elpojot krītam no viena gurna otrā. Izelpas brīdī ceļam labo kāju pirkstgalos, bet ieelpas brīdī laižam to lejā un slejam augšā kreiso.

Vingrojuma izpildei veltām aptuveni minūti – 30 sekundes ar vienu un tikpat ar otru kāju.

 

2. Karstumiņš vēderā

Sakrustojam kājas, labās kājas potīti novietojot nedaudz priekšā kreisajai, bet rokas sakļaujam kopā un rādītājpirkstus izvēršam uz priekšu. Izelpas brīdī atbrīvojam vēderu, noliecamies uz priekšu, rokas stiepjot uz leju. Ieelpas laikā tas piepūšas ar gaisu, bet ķermeņa augšdaļu nedaudz paceļam uz augšu. Sekojot izelpai, maksimāli noliecamies tā, lai vēderā paliek silti, pat karsti. Svarīgi saglabāt muguru taisnu un kājas neieliekt ceļgalos.

Atkārtojam 32 reizes, pēc tam tikpat, liekot priekšā otru kāju.

 

3. Izvingrinām sānus

Apsēžamies uz ceļgaliem, gandrīz sakļaujot tos kopā, bet papēžus turam plecu platumā (a). Rokas, savilktas dūrē, aizliekam aiz ausīm. Izelpas brīdī sēžamies uz labās kājas un nedaudz ieliecamies kreisajā sānā (b). Ieelpā ieņemam sākuma stāvokli, un pēc tam to pašu atkārtojam uz otru pusi. Vingrinājumu izpildot strauji, uztrenēsim vēdera lejasdaļu.

Izpildām 32 reizes.

 

4. Ievelkam vēderu

Sākuma stāvoklis kā iepriekšējā vingrinājumā. Strauji izelpojot, ievelkam vēderu, noliecamies uz priekšu un noapaļojam muguras daļu. Ieelpojot ieņemam sākuma pozu. Elpošanai jābūt straujai, lai vēdera lejasdaļā kļūst karsti.

Vingrinājumu atkārtojam 32 reizes.

 

5. Gurns ar plecu gandrīz kopā

Nometamies četrrāpus, plaukstas liekam zem pleciem, ceļgalus – zem gurniem, savukārt roku pirkstus turam izplestus (a). Mugurai jāatrodas paralēli grīdai, bet galva jātur tā, lai turpinātu muguras līniju. Izelpas brīdī strauji satuvinām kreiso gurnu ar labo plecu (b), bet ieelpas laikā ieņemam sākuma stāvokli. Galvu virzām uz kustības pusi.

Pēc tam to pašu izpildām pretējā virzienā.

Izpildām 16 reizes uz katru pusi.

 

6. Rumpis uz kreiso, rumpis uz labo!

Nosēžamies sakrustotām kājām un plecu augstumā saāķējam kopā rokas. Izelpojot strauji ievelkam vēderu un, turot rokas sev priekšā, ar ķermeņa augšdaļu krasi pagriežamies pa kreisi. Ieelpas mirklī mainām kustību tikpat ātri uz labo pusi un atpakaļ.

Izpildīt 32 reizes.

 

7. Vienkārši elpo

Noguļamies uz muguras, kājas saliecam ceļgalos un novietojam plecu platumā. Ceļam rumpi augšā.

Rokas, saāķētas pirkstos, novietojam zem muguras. Strauji elpojam ar vēderu, sasprindzinot starpeni un vēdera lejasdaļu, lai atkal kļūst karsti.

Vingrinājumu izpilda aptuveni minūti.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+