×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. jūlijs, 2013
Drukāt

Liepājā jūrā noslīkst desmit gadus vecs zēns

LETALETA

Liepājā trešdienas vakarā jūrā noslīcis desmit gadu vecs zēns, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēji izsaukumu saņēma ap pulksten 21.40, bērna tēvs ziņoja, ka dēls aizgājis peldēties un nav atgriezies. Zēna meklēšanā iesaistījās vairāki dienesti. Glābšanas darbus koordinēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs.

“Vīrietis ar četriem nepilngadīgiem bērniem bija devies uz pludmali un vienā mirklī konstatējis, ka nav līdzās desmit gadus vecā dēla. Izrādījās, ka dēls aizgājis peldēties un nav atgriezies,” aģentūrai BNS pastāstīja Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Ulbina.

Zēna meklēšanā iesaistījās Jūras spēku flotiles kuģis KA-08 “Saule”, kas dežūrē Liepājā, Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteris, VUGD un Valsts policija. “Krastā ir bijusi viļņošanās, kas sarežģīja glābšanas darbus. Bija metru augsti viļņi, glābšanas laivu viļņi mētāja,” piebilda Ulbina.

Viļņi zēnu izskaloja krastā. Ap pulksten 23 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja zēna nāvi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+