Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. septembris, 2015
Drukāt

Liepājā sestdien naktī notiks laikmetīgās mākslas akcija “Akti naktī” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau rīt, 26.septembrī Liepājā, iestājoties tumsai, norisināsies laikmetīgās mākslas nakts “Akti Naktī”, kurā būs iespēja baudīt un vērot vairāk nekā 20 radošus un neparastus projektus pilsētas ēkās ar īpašu vēsturisko noskaņu, LA.lv uzzināja Liepājas Kultūras pārvaldē.

“Akti Naktī” piedalīsies ap 150 mākslinieku no visas Latvijas, kā arī savu radošo projektu sadarbībā ar pašmāju autoriem piedāvās mākslinieki no Francijas. Ar savu jaunradi šogad iepazīstinās Adriana Roze, Latvijas kultūras akadēmijas studenti un absolventi ar laikmetīgās dejas izrādēm un performancēm Olgas Žitluhinas vadībā, Varis Klausītājs, Totaldobže, MNTHA, Intelektuālās meditācijas “Da.ZA”, Anna Ķirse ar LULU laikmetīgo operu ciklu, Ieva Nagliņa un Kristaps Krievs, Reinis Jaunais un Draugu orķestris un citi.

Atklāšana norisināsies Lielās un Teātra ielas krustojumā no plkst. 19:58 – 20:10, un tās laikā tiks slēgta satiksme posmā no Jūras ielas līdz Baznīcas ielai un ierobežota sabiedriskā transporta kustība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. akti naktī – Konans-Doils savās fantāzijās atpaliek par 1 000 km !

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+