Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Liepājā varēs vizināties ar košām “ūdensvabolītēm”

Foto: Egons ZīvertsFoto: Egons Zīverts

Liepājā pieejams jauns tūrisma pakalpojums – četrvietīgu katamarānu noma. Košos katamarānus, kas veidoti kā automašīna “VW Beatle” jeb vabolīte, piedāvā SIA “Proalifing”, vēsta portāls liepajniekiem.lv.

Uzņēmuma īpašnieks Viktors Molokanovs pastāstīja, ka katamarāni pēc pasūtījuma izgatavoti Polijā. Kopumā iegādāti pieci katamarāni, 40 glābšanas vestes un laiva gadījumiem, ja ar ūdensvabolītēm gadīsies kāda ķibele. Uzņēmums kopumā investējis 16 000 eiro, no tiem 2500 eiro ir pašvaldības līdzfinansējums, kas piesaistīts šā gada mazo un vidējo komercsabiedrību projektu konkursā.

Ūdensvaboles vēl aprīkos ar mīkstiem sēdekļiem un jumtu. Katamarāna nomas maksa ir astoņi eiro stundā. Paredzēts, ka šie ūdens transportlīdzekļi, kas pagaidām pietauvoti piestātnē pie viesnīcas “Promenāde”, bāzēsies līdzās atpūtas centram “Libava”. Tur uzņēmuma iznomātajā teritorijā ir izveidota neliela piestātne.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+