Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

“Liepājas autobusu parka” padomē Šķēles meitas vietā iecelts Ainārs Šlesers (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Partijas “Vienoti Latvijai” valdes loceklis Ainārs Šlesers kļuvis par pasažieru pārvadātāja “Liepājas autobusu parks” padomes locekli, liecina datubāzes “Lursoft” informācija.

Savukārt darbu kompānijas padomē atstājusi padomes locekle Madara Šķēle-Dupate, kas ir ekspremjera Andra Šķēles meita.

Attiecīgās izmaiņas Komercreģistrā iegrāmatotas trešdien.

“Liepājas autobusu parka” padomē strādā arī tās priekšsēdētājs Edgars Dupats, priekšsēdētāja vietnieks Ronalds Fricbergs un padomes locekļi Harijs Krongorns un Mārtiņš Tīdens.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka martā “Liepājas autobusu parka” kapitālā pastarpināti līdzdalību ieguva partijas “Vienoti Latvijai” valdes locekļa Aināra Šlesera ģimene. Datubāzes “Lursoft” informācija atklāj, ka “Liepājas autobusu parka” lielākā īpašnieka ”LAP1R” kapitālā 33% ieguva kompānija “Regma 102”, kas pieder kompānijai “Regma 100”. Savukārt kompānijas “Regma 100” īpašnieces ir kompānijas “Avadel” (29,9%), kas pieder Edvardam Šleseram (60%) un Inesei Šleserei (40%), un “Regma 1″ (70,1%), kas pieder Edvardam Šleseram (80%), Aināram Šleseram (10%) un Ričardam Šleseram (10)%.

Iepriekš ”LAP1R” kapitālā 100% piederēja ar ekspremjeru Andri Šķēli saistītam uzņēmumam “Inpo 17”, kura līdzdalība samazinājusies līdz 67%.

“Liepājas autobusu parka” otrs lielākais akcionārs ir Liepājas dome, kurai pirms akciju atpirkšanas piedāvājuma piederēja 34,85% autobusu parka akciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kur nauda,-TUR UZPELD,pareja laika dulko udeni.

  2. Nu un tad? Tas ir labi vai slikti? Viņi darbojās neprasot atļauju, kam? Cik saprotu, Šķēles meita ir Edgara Dupata sieva? Tā kā Šķēles ģimene, par spīti BNS pūlēm, savas pozicijas, laikam, nav neko sevišķi zaudējusi. Mūsu, vidējais latvietis, ciest nevar ja kāds patstāvīgi domā un darbojās, nevis lamā valdību. Gan jau Lapsa atradīs kādā miskastē kādu kompromatu, jā viņu neietupinās.

  3. Atkal uzpeldējis !!!

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+