Mobilā versija
+1.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
5. augusts, 2015
Drukāt

“Liepājas autobusu parka” padomē Šķēles meitas vietā iecelts Ainārs Šlesers (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Partijas “Vienoti Latvijai” valdes loceklis Ainārs Šlesers kļuvis par pasažieru pārvadātāja “Liepājas autobusu parks” padomes locekli, liecina datubāzes “Lursoft” informācija.

Savukārt darbu kompānijas padomē atstājusi padomes locekle Madara Šķēle-Dupate, kas ir ekspremjera Andra Šķēles meita.

Attiecīgās izmaiņas Komercreģistrā iegrāmatotas trešdien.

“Liepājas autobusu parka” padomē strādā arī tās priekšsēdētājs Edgars Dupats, priekšsēdētāja vietnieks Ronalds Fricbergs un padomes locekļi Harijs Krongorns un Mārtiņš Tīdens.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka martā “Liepājas autobusu parka” kapitālā pastarpināti līdzdalību ieguva partijas “Vienoti Latvijai” valdes locekļa Aināra Šlesera ģimene. Datubāzes “Lursoft” informācija atklāj, ka “Liepājas autobusu parka” lielākā īpašnieka ”LAP1R” kapitālā 33% ieguva kompānija “Regma 102”, kas pieder kompānijai “Regma 100”. Savukārt kompānijas “Regma 100” īpašnieces ir kompānijas “Avadel” (29,9%), kas pieder Edvardam Šleseram (60%) un Inesei Šleserei (40%), un “Regma 1″ (70,1%), kas pieder Edvardam Šleseram (80%), Aināram Šleseram (10%) un Ričardam Šleseram (10)%.

Iepriekš ”LAP1R” kapitālā 100% piederēja ar ekspremjeru Andri Šķēli saistītam uzņēmumam “Inpo 17”, kura līdzdalība samazinājusies līdz 67%.

“Liepājas autobusu parka” otrs lielākais akcionārs ir Liepājas dome, kurai pirms akciju atpirkšanas piedāvājuma piederēja 34,85% autobusu parka akciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kur nauda,-TUR UZPELD,pareja laika dulko udeni.

  2. Nu un tad? Tas ir labi vai slikti? Viņi darbojās neprasot atļauju, kam? Cik saprotu, Šķēles meita ir Edgara Dupata sieva? Tā kā Šķēles ģimene, par spīti BNS pūlēm, savas pozicijas, laikam, nav neko sevišķi zaudējusi. Mūsu, vidējais latvietis, ciest nevar ja kāds patstāvīgi domā un darbojās, nevis lamā valdību. Gan jau Lapsa atradīs kādā miskastē kādu kompromatu, jā viņu neietupinās.

  3. Atkal uzpeldējis !!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+