Mobilā versija
+19.6°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
13. jūlijs, 2017
Drukāt

Liepājas autobusu parks: “Mūsu komandai ir bijis ļoti smagi domāt par šo traģēdiju.” (1)

pietura_leta2

Pēc traģiskās piecgadīgā Ivana Berladina bojāejas AS “Liepājas autobusu parks” lems par iespējām uzlabot pasažieru pārvadājumus, aģentūru LETA informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.

Viņš visu pārvadātāja darbinieku vārdā izsaka dziļu līdzjūtību dzīvību zaudējušā zēna tuviniekiem.

“Mūsu komandai ir bijis ļoti smagi domāt par šo traģēdiju, aktīvi sadarbojoties ar Valsts policiju zēna meklēšanā, un ļoti smagi, uzzinot par traģisko iznākumu,” pauda Krongorns, solot sadarboties ar valsts iestādēm izmeklēšanā, kā tas darīts no pirmās zēna pazušanas dienas, lai palīdzētu noskaidrot lietas faktiskos apstākļus.

AS “Liepājas autobusu parks” kopā ar Liepājas pašvaldības aģentūru “Liepājas sabiedriskais transports” nākotnē plāno lemt par iespējām uzlabot pasažieru pārvadājumus, lai līdzīgas traģēdijas neatkārtotos.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+