Mobilā versija
+23.2°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
21. aprīlis, 2015
Drukāt

Liepājas Kultūras pārvalde izsludinājusi ideju konkursu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Kultūras pārvalde izsludinājusi ideju konkursu iekļaušanai laikmetīgās mākslas nakts “Akti Naktī 2015” programmā, vēsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Laikmetīgās mākslas nakts “Akti Naktī” norisināsies 26. septembrī, bet ideju pieteikumus Liepājas Kultūras pārvaldē jāiesniedz līdz 11. maija pulksten 12.

Laikmetīgās mākslas nakts “Akti Naktī” šogad risinās tēmu par haosa simetriju. Mākslinieki tiek aicināti šo tēmu izteikt dažādās mākslas jomās, pārnesot to dejā, vizuālajā mākslā, vides objektos, instalācijās, vārda mākslā, teātrī, mūzikā, īpaši akcentējot mākslu sintēzi.

Ideju konkursa mērķis ir veicināt laikmetīgās kultūras attīstību Liepājā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, kā arī sekmēt kultūras vērtību izplatīšanu un to pieejamību Liepājas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

“Akti Naktī 2015” sarīkojumi būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Reinis Zariņš: Lai jēga no neērtās sēdēšanas divatā uz pusotra beņķaPēc dažām dienām 28. jūlijā Cēsu festivālā visnotaļ intriģējošs notikums – starptautiski pazīstamā Londonā dzīvojošā latviešu pianista Reiņa Zariņa un mākslinieces Marilēnas Šiltkampas priekšnesumu, kurā sasauksies "Franka, Mesiāna, Ravela mūzika ar audeklu, krāsu un otām".
Draugiem Facebook Twitter Google+