“Liepājas metalurgs” izslēgšanas spēles sāk ar zaudējumu Soļigorskā 0

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē “Liepājas metalurgs” izbraukumā Soļigorskā ar 0:2 zaudēja “Šahtjor” komandai.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Pirmajā izslēģsnas turnīra spēlē liepājnieki neprata pārspēt Soļigorskas vārtsargu Mihailu Šibanovu, paši kapitulējot divreiz – 20. minūtē pēc Dadonova metiena un 29. minūtē pēc Švedova raidījuma. Ceturtdaļfināla sērija ritēs līdz vienas komandas trīs uzvarām, nākamā spēlē sestdien atkal Soļigorskā.

Regulārajā sezonas abas komandas tikās sešas reizes, katrai no komandām izcīnot trīs uzvaras.

Pārējās ceturtdaļfinālu pirmajās spēlēs “Gomeļ” – “Junior” 1:2, “Neman” – “Ļida” 8:2, “Metallurg” – “Himik-SKA” 8:3.