Ekonomika
Bizness

Liepājnieku pārnēsājamais grills “Gizzo Grill” iegūst 2.vietu ASV izstādē0


Pārnēsājamais grills “Gizzo Grill”.
Pārnēsājamais grills “Gizzo Grill”.
Ekrānuzņēmums no portāla “liepajniekiem.lv”/publicitātes foto.

No 14. līdz 16.martam Dalasā, Teksasas štatā, notika starptautiska izstāde “HPBExpo”, kurā ar savu produktu – pārnēsājamu grilu – piedalījās arī liepājnieku uzņēmums “Gizzo Grill”. Pēc apmeklētāju balsojuma Latvijā ražotais produkts ieguva 2. vietu kategorijā “Labākais jaunais produkts”, vēstī portāls “liepajniekiem.lv“.

Izstāde notika jau 40 reizi un katru gadu to apmeklē tūkstošiem bārbekjū, grila un aktīvās atpūtas ierīču izplatītāji, pārvadātāji, veikalu tīklu pārstāvji, uzņēmēji un projektu vadītāji no visas pasaules.

SIA “Gizzo” dibinātājs Dāvis Paipa “liepajniekiem.lv” pastāstīja, ka pēc apmeklētāju balsojuma “Gizzo” grils ieguva 2. vietu kategorijā “Labākais jaunais produkts”, piekāpjoties “EcoGrill” no Dānijas – vienreizlietojamam grilam, kas pēc lietošanas sadalās dabā.

“Gizzo Grill” stendi atradās gan jauno produktu daļā, gan galvenajā zālē. Daudzus no izstādes apmeklētājiem uzrunāja fakts, ka grils ir ražots Latvijā, nevis Ķīnā, kas bieži vien liecina par augstāku produkta kvalitāti. Kaut arī izveidotais stends bija vienkāršāks nekā pārējiem dalībniekiem, izcēlies pats produkts, jo bija vienīgais šāda tipa un komplektācijas grils.

Saistītie raksti

Pēc atgriešanās atpakaļ Latvijā ir sākts darbs pie jauniegūto kontaktu apzināšanas un piedāvājumu sagatavošanas. Tiek plānots arī piedalīties citās izstādēs ārvalstīs, kā arī Latvijā.

SIA “Gizzo” ražo pirmo portatīvo grilu pasaulē, kas ietilpst datorsomas izmēra somā.

Tas paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas doties atpūsties pie dabas kompakti. Saliekamais grils ir parocīgs un tam komplektā nāk visi nepieciešamie piederumi grillēšanai. Produkts neizņem daudz vietas, tādēļ būs piemērots turēšanai dzīvoklī, pārvietošanai ar mototransportu un ūdens transportu.

LA.lv