Laukos
Bizness

“Liepkalnu” jaunā ceptuve Pērnavā meklē darbiniekus; algā – 800 eiro 0


“Liepkalnu” maiznīca Pierīgā, tirdzniecības centrā A7.
“Liepkalnu” maiznīca Pierīgā, tirdzniecības centrā A7.
Foto LETA

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājas SIA “Liepkalni” jaunatvērtā ceptuve Pērnavā aicina darbā virkni darbinieku, liecina informāčijas uzņēmuma mājaslapā.

Tajā teikts, ka, ražošanai paplašinoties, darbam jaunajā ceptuvē-veikalā-kafejnīcā Igaunijā tiek meklēti maiznieki, konditori, konditora palīgi, pārdevēji un viesmīļi, kā arī pavāri un virtuves darbinieki. Pārdevējiem un viesmīļiem vēlamas igauņu valodas zināšanas.

Sakarā ar atalgojumu norādīts, ka tas būs, sākot no 800 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Interesenti tiek aicināti pieteikties personīgi maiznīcā Pērnavā vai arī, rakstot uz uzņēmuma epastu.

Kā ziņots, jaunbūvētā “Liepkalnu” ceptuve Igaunijā oficiāli atvērta šogad 5.janvārī. Tā atrodas netālu no Pērnavas, “Via Baltica” ceļa malā. Uzņēmuma izveidē ieguldīts ap diviem miljoniem eiro.

Uzņēmuma īpašnieks Dagnis Čākurs iepriekš atzina, ka ražotne sākotnēji strādās vienā maiņā. “Sāksim cept produkciju sākumā tikai veikalam un tad domāsim par produkcijas ražošanu mazumtirgotājiem Igaunijā, kuriem līdz šim piegādājām produkciju no ceptuves Latvijā,” teica Čākurs.

Jau ziņots, ka Čākurs sociālajā tīklā pērnruden Facebook paziņoja, ka daļu darbības pārcels uz Igauniju saistībā ar “atsevišķu valsts iestāžu totālu neieklausīšanos Liepkalnu, kā vietējo Latvijas uzņēmēju viedoklī un atsevišķu valsts institūciju pastāvīgu uzņēmuma darbības apgrūtināšanu.”

“Liepkalnu” darbības politika ir atvērt ceptuves vairākās vietās Latvijā, kā arī Igaunijā, lai samazinātu attālumu no krāsns līdz pircējam un piegādātu veikaliem pēc iespējas svaigāku maizi. “Liepkalni” līdz šim atvēruši ceptuves Rūjienā, Valmierā, Aizkraukles novada “Liepsalās”, Ķekavā tirdzniecības centrā “A7” un tagad arī Pērnavā.

“Liepkalni” pēc īpašām tehnoloģijām cep dažāda veida rupjmaizi, saldskābmaizi, kviešu maizi, kā arī cepumus, tortes, pīrādziņu un kliņģerus. Pirms trim gadiem uzņēmums investēja 100 000 eiro dzirnavās, tādējādi sākot cept maizi un konditorejas izstrādājumus no pašu maltiem miltiem.

Kā liecina ” Firmas.lv” dati, “Liepkalnu” apgrozījums 2016.gadā bija 7,31 miljons eiro salīdzinājumā ar 7,16 miljoniem iepriekšējā gadā, savukārt peļņa bija 340 128 eiro salīdzinājumā ar 416 087 eiro pirms gada.

“Liepkalni” reģistrēti 1992.gadā Naukšēnos. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 194 682 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Dagnim Čākuram.
Vairāk par “Liepkalniem” lasiet šeit

LA.lv
VV
Vivanta Volkova
Laukos
Ar sēkliņām, augļiem un speķi. Kā Rucavas “Alejās” cep īstu lauku maizi
6 stundas
GS
Gundega Skagale
Laukos
Padoms zemniekam. Izmaiņas AAL sarakstā – fungicīdi un herbicīdi
21 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Līdz ar “Bergvik Skog” meža Latvijā pārdošanu mainīts arī tā meitas kompānijas nosaukums uz “Sodra Latvia”
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Baidās no ažiotāžas: neizpauž čekas aģentu kartotēkas publicēšanas datumu decembrī
45 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izvirza kanditātus darbam Saeimas komisijās. Kādam amatam virza Kučinski?
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Pasaulē
Leiboristi aicina Meju atsaukt saskaņoto “puscepto” Breksita vienošanos
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Koļegovas brālis skaidro shēmas, kā sadarbojies ar māsu naudas darījumos
37 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Vairumam “Elektrum” klientu rēķinu pieaugums nepārsniegs 3,5 eiro mēnesī
23 minūtes