Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. jūnijs, 2014
Drukāt

Līgo svētkus Rīgā svinējuši vairāk nekā 80 000 līgotāju (FOTO) (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Pasākums "Līgosim krastmalā!" 11. novembra krastmalā.

Rīgā Līgo svētkus svinējuši vairāk nekā 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļa.

Šogad tradicionāli Rīgā svētku svinēšana notika 11.novembra krastmalā pasākumā “Līgosim krastmalā!”, kur varēja baudīt kultūras programmu kopā ar Raimondu Paulu, populāriem aktieriem un dziedātājiem.

Savukārt Dzegužkalnā bija iespējams piedzīvot tradicionālos Jāņus kopā ar postfolkloras grupu “Iļģi”, Rīgas Danču klubu, “Dzelzs vilka jauno Jāņu orķestri” un grupu “Folkvakars”.

Lai atvieglotu svētku svinētāju nokļūšanu pasākumu vietās un pēc tam atpakaļ mājās, sabiedriskais transports svētkos, tostarp arī šodien, ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. 2 bildes un skaitās 80 000 līgotāju

  2. apdauzitie latvanji.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+