Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
24. jūnijs, 2014
Drukāt

Līgo svētkus Rīgā svinējuši vairāk nekā 80 000 līgotāju (FOTO) (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Pasākums "Līgosim krastmalā!" 11. novembra krastmalā.

Rīgā Līgo svētkus svinējuši vairāk nekā 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļa.

Šogad tradicionāli Rīgā svētku svinēšana notika 11.novembra krastmalā pasākumā “Līgosim krastmalā!”, kur varēja baudīt kultūras programmu kopā ar Raimondu Paulu, populāriem aktieriem un dziedātājiem.

Savukārt Dzegužkalnā bija iespējams piedzīvot tradicionālos Jāņus kopā ar postfolkloras grupu “Iļģi”, Rīgas Danču klubu, “Dzelzs vilka jauno Jāņu orķestri” un grupu “Folkvakars”.

Lai atvieglotu svētku svinētāju nokļūšanu pasākumu vietās un pēc tam atpakaļ mājās, sabiedriskais transports svētkos, tostarp arī šodien, ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. 2 bildes un skaitās 80 000 līgotāju

  2. apdauzitie latvanji.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+