×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

Līgumu ar Belti pagarinās uz pieciem gadiem (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 24. februāra sēdē, izvērtējot VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) valdes locekļu darbu, nolēma pagarināt līgumu ar valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti uz nākamajiem pieciem gadiem, LA.lv uzzināja NEPLP.

Esošās LTV valdes pilnvaru termiņš noslēdzas šā gada aprīlī, un, ņemot vērā LTV sabiedriskā pasūtījuma izpildi, LTV attīstību kopumā, sasniegto auditoriju, zīmola attīstību, LTV darbinieku pausto viedokli, kā arī neatkarīgā eksperta, Vidzemes Augstskolas pētnieka Jāņa Buholca atzinumu, NEPLP pieņēma vienbalsīgu lēmumu izsludināt konkursu uz divām LTV valdes locekļu vietām: valdes loceklis finanšu vadības jautājumos un valdes loceklis programmu attīstības jautājumos.

Šobrīd valdes loceklis programmu attīstības jautājumos ir Sergejs Ņesterovs, bet valdes loceklis finanšu un tehnoloģiju jautājumos – Māris Skujiņš.

Kā sēdē norādīja par LTV darbības pārraudzību atbildīgā NEPL padomes locekle Dace Ķezbere: “Atbalstu līguma pagarināšanu ar valdes priekšsēdētāju, jo redzu viņa vīziju LTV turpmākajai attīstībai, novērtēju līdz šim sasniegto un ņemu vērā arī viņam pausto kolektīva atbalstu. Turklāt, LTV ir uzsākti vairāki nozīmīgi projekti, kuri ir jāturpina un te ļoti būtisks ir un būs esošā LTV vadītāja ieguldījums.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Paldies, Raivi Dzintar un NA, ka mums ir tāda latviska NEPLP un tāds latvisks Belte, kurš ar NEPLP gādību vēl 5 gadus vadīs Latvijas TV! Latvijas mediju telpa tiks latviskota un tiks nosargāta no putinistu ideoloģijas.

  2. tātad nolemts nogremdetLTV pavisam

  3. vai tas nozīmē pārkrievošanu? Atbildēt

    vai tas nozīmē LTV pārkrievošanu?

    • Jums taisnība,arvien vairāk žurnālistu LTV ir krievi.pat reizēm vervelē tāds Miška K.Dzirdēju arī dīvainu interviju Krievijas TV ar Olgu Dragiļevu.Vai tiešām Latvijā trūkst latviešu korespondentu?

Draugiem Facebook Twitter Google+