Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
6. marts, 2016
Drukāt

Liktenis mūsu plaukstās. Kā izskaidrojama Apollona jeb Saules līnija?

1. Saules līnija nav atrodama visās rokās.

1no2
ab1

Agrāk sacīja, ka šāda līnija nozīmējot naudu, slavu vai izdevīgas laulības. Šai izteikumā ir tikai graudiņš patiesības: cilvēki ar lielu ideālisma devu bieži ir aizrautīgi, apgaroti, uzdevumu iedvesmoti, un tas dara viņus pievilcīgus citiem. Reizēm tādējādi var arī radīt pamatu labklājībai, bet vairākums hiromantu tur saskata galvenokārt cilvēka iekšējo bagātināšanos.

Tas, kam šādas līnijas trūkst, tāpēc jau nu nav gluži bez ideāliem. Bet tie tad nav tik loti nepieciešami. Tādiem cilvēkiem pietiek arī ar brašu maršu, veiksmīgi sacerētu dzimšanas dienas runu, viņus īpaši neinteresē Bēthovena mūzika vai Gētes dzeja. Vispār jau viņiem gribas, lai trūcīgajiem klātos labāk, un Ziemassvētkos viņi iet uz baznīcu. Taču citiem spēkiem iespēju izpausties tomēr ir vairāk. Bez Saules līnijas, tikai ar dažām smalkām svītriņām Apollona paugurā tīri labi var iztikt. Arī te uzmanīgi vajadzētu nošķirt izpausmes kreisajā un labajā rokā.

Saules līnijas labajā delnā. Tās rosina uz aktīvu darbošanos. Vai nu man prieku sagādā ziedu kompozīciju veidošana, vai arī mana kaislība ir jaunu ēdienu izgudrošana, vai es interesējos par reliģijas studijām vai par kordziedāšanu, vai piedalīšanos amatierteātrī vai gleznošanas pulciņā – tās visas ir garīgas nodarbes. Ir nepieciešama atbalss vēlmēm, kas paceļ pāri ikdienai. Vismaz, sākot ar pusmūžu, vajadzētu noskaidrot, kas jūs interesē ārpus tiešā darba. Kad pienācis pensijas vecums vai arī kad sašaurinājies pienākumu loks ģimenē, kaut kam vajadzētu būt atrastam.

  1. Saules līnija nav atrodama visās rokās.

Pievienot komentāru

22. septembris – Rudens saulgrieži. Kā izmantot šo enerģētiski spēcīgo dienu?22. septembrī diena un nakts būs vienādā garumā, un pilnā mērā vadību pārņems rudens, ļaujot visam dzīvajam sākt ceļu pretī aukstajam gadalaikam.
Draugiem Facebook Twitter Google+