Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Likvidēs Jūrkalnes pamatskolu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ventspils novada dome pieņēmusi lēmumu mazā audzēkņu skaita dēļ no nākamā mācību gada slēgt Jūrkalnes pamatskolu, informē Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks (ZZS).

Jūrkalnes pamatskolā šogad mācās tikai 12 skolēni. Vēl astoņi bērni apmeklē pirmsskolas grupu. Lēmums par skolas slēgšanu domes sēdē pieņemts bez lielām diskusijām, jo šis jautājums ar skolēnu vecākiem un pedagogiem plaši pārrunāts jau vasarā pirms mācību gada sākuma. Jau tad diskusiju gaitā tika izlemts, ka šis mācību gads skolai būs pēdējais. Salīdzinot ar iepriekšējo mācību gadu, audzēkņu skaits skolā ir sarucis uz pusi, jo vairāku bērnu vecāki, nesaskatot Jūrkalnes skolas perspektīvas, nolēmuši savas atvases sūtīt kaimiņu novadu skolās. Aktuāls vēl bijis jautājums, ko darīt ar pirmsskolas grupu, tāpēc oktobrī pašvaldība organizēja tikšanos ar pirmsskolas grupas audzēkņu vecākiem. Secināts, ka ar audzēkņu skaitu, kas ir mazāks par 10, pirmsskolas grupas uzturēšana būtu neekonomiska, tāpēc arī to nolemts slēgt no nākamā mācību gada. Jūrkalnes skolas audzēkņiem ir trīs iespējas, kur turpināt mācības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko nozīmē likvidēs? Spridzinās, nojauks?

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+