Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
25. augusts, 2015
Drukāt

Likvidēta vagona degšana pie Skrīveru stacijas; satiksme atjaunota (1)

ugunsdzesejs

Ilustratīvs foto

Otrdienas vakarā likvidēta vagona degšana pie Skrīveru stacijas un satiksme atjaunota, aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas dzelzceļa kompānijas “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) preses sekretārs Māris Ozols.

Viņš norādīja, ka Skrīveros pie dzelzceļa pārbrauktuves dega LDz meitasuzņēmuma “LDz infrastruktūra” sliežu liekamās mašīnas koka daļas. “Degšanas cēlonis pagaidām nav zināms, bet viss ir nodzēsts, pateicoties ātrai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta reakcijai un LDz darbiniekiem. Kustība ir atjaunota,” sacīja Ozols.

LDz pieder valstij. Tā koncerns nodarbojas ar kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu un uztur infrastruktūru. LDz koncernu veido vadošais uzņēmums LDz un meitassabiedrības – “LatRailNet”, “LDz Cargo”, “LDz Cargo loģistika”, “LDzinfrastruktūra”, ” LDz ritošā sastāva serviss” un “LDz apsardze”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad nebija Lielvardes stacijā?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaimeVakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+