Mobilā versija
+2.9°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Limbažos durvis ver 200. tīkla “top!” veikals

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot veikalu tīkla attīstību, veikalu tīkls Latvijā “top!” ceturtdien, 17. jūlijā, Limbažos, ver vaļā savu 200. veikalu. Šis ir divpadsmitais veikals, kuru veikalu tīkls būs atvēris šajā gadā, informē tīkla pārstāvji.

“Neskatoties uz to, ka reģionos samazinās cilvēku skaits, veikalu tīkls “top!” turpina savu attīstību tieši ārpus Rīgas. Šoreiz zīmīgi, ka 200. veikals veras vaļā Limbažos un tam par godu kopā ar Limbažu pašvaldību esam izveidojuši speciālu stendu veikalā “Ražots Limbažos”, kur būs atsevišķi novietota produkcija, kas ražota tieši šajā novadā. Šis būs pirmais šāda veida stends “top!” veikalu tīklā, kas īpaši pievērsīs uzmanību veikala apkaimes ražotājiem,” saka jaunā veikala “top!” īpašnieks Andris Bērzkalns.

Jaunais “top!” veikals Limbažos ir pilnīgi jauns tirdzniecības centrs, kas uzbūvēts no nulles. Kopējā tirdzniecības centra platība ir 2000 kvadrātmetri, bet paša “top!” veikala tirdzniecības zāles platība ir 1000 kvadrātmetri. Jaunajā veikalā strādās 50 darbinieki.

LETA vēsta, ka veikala izveidē investēti aptuveni 2 000 000 eiro, ieguldītos līdzekļus plānots atpelnīt desmit līdz 11 gadu laikā.

Veikalu tīkls “top!” šogad turpinās vērt vaļā jaunus veikalus un līdz gada beigām plāno atvērt vēl 20 jaunus veikalus visā Latvijā. Patlaban veikalu tīklam “top!” ir 78 veikali Kurzemē, 72 Vidzemē, 33 Zemgalē, 12 Latgalē, bet 5 Rīgā. Veikalu tīklā kopā strādā vairāk nekā 3000 darbinieku.

Uzņēmuma apgrozījums 2013. gadā bija 185 miljoni eiro, kas ir par 10,8% vairāk nekā 2012. gadā. Savukārt šī gada pirmā ceturkšņa apgrozījums pieaudzis par 14,6% pret iepriekšējo gada to pašu periodu.

Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, no tiem 103 “top!” un 97 “mini top!” veikali, kuri pieder 17 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista – A”, AS “Roga – Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa” un SIA “Oregano”.

“top!” ir nacionālais veikalu tīkls, kas dibināts 2000. gadā un pa šiem gadiem ir kļuvis par vienu no lielākajiem pārtikas veikalu tīkliem Latvijā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+