×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
1. februāris, 2018
Drukāt

Zagļi izbraukumā: Limbažos sirojuši mājokļu apzadzēji

Foto no Pixabay.comFoto no Pixabay.com

Limbažos vakar, 31. janvārī, notikušas vairākas zādzības no mājokļiem, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Pulksten 18.08 garnadži iekļuvuši kādā Sporta ielas dzīvoklī, savukārt pulksten 20.15 zagļi uzdarbojušies Rīgas ielā, bet no pulksten 15.00 līdz pulksten 20.00 veikta zādzība kādā Zāles ielas dzīvokli. Zādzību shēma visos gadījumos bijusi vienāda: zagļi mājokļos iekļuvuši caur pirmā vai otrā stāva balkoniem, atlaužot to durvis. Vienā gadījumā tika nozagtas rotas lietas, taču citos tikai demolēti mājokļi, neko nepaņemot.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu policijas iecirkņa Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Kaspars Zvirbulis, norāda, ka zagļi, visticamāk, nav vietējie: “Šobrīd policijai ir pamatotas aizdomas, ka zagļi nav vietējie. Līdz ar to aicinām pastiprinātu uzmanību pievērst svešām personām. Lai pasargātu sev vērtīgās lietas, aicinām tās glabāt grūtāk atrodamās vietās. Zagļi mājokļos nav ilgi uzturējušies, paņemts ir tikai tas, kas bijis viegli atrodams un redzams”.

Kriminālpolicijas biroja priekšnieks norāda arī to, ka mājokļus vajadzētu vēdināt brīžos, kad telpās kāds atrodas: “Būtu vēlams, it īpaši pirmo un otro stāvu dzīvokļus, neatstāt, uz tā saucamo, vēdināšanas režīmu tikmēr, kamēr mājoklī neviena nav. Jāpiebilst, ka personas uzdarbojas ātri. Domājams, ja zagļi pārmeklējot mājvietu neatrod sev vēlamo, tad tie dodas uz citu dzīvokli. Kad nozagts iecerētais, tie pamet pilsētu.”

Valsts policija aicina rūpēties par savu mantu drošību, vērtīgākajām lietām paredzot specializētu seifu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+