×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. oktobris, 2014
Drukāt

Lizas Stensfīldas valdzinājums Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijā atgriežas populāra britu dziedātāja Liza Stensfīlda, lai savas jaunākā albuma “Seven” Eiropas koncertturnejas ietvaros sniegtu koncertu 4. novembrī, “Arēnā Rīga”, kur skanēs dziedātājas visu laiku populārākās dziesmas.

Liza Stensfīlda (1966) savu spožo dziedātājas karjeru sāka 1980. gadā, kad, patiecoties viņas savdabīgajam balss tembram un ārkārtējai muzikalitātei, uzvarēja toreizējā talantu konkursā “Search For The Star”. Sākumā darbojusies grupā “Blue Zone”, dziedātāja tomēr nolēma pievērsties solokarjerai. Viņas pirmais soloalbums “Affection” (1989) piedzīvoja pamatīgu atzinību – pirmos panākumus dziedātājai atnesa dziesma “All Around The World”.

Vislielāko popularitāti dziedātāja piedzīvoja deviņdesmitajos gados, kad virkne viņas iedziedāto singlu un albumu regulāri atradās mūzikas topu virsotnēs gan Eiropā, gan Amerikā un nopelnīja vairākas “Grammy” nominācijas un “Brit Awards” balvas. Tolaik Liza patiesībā bija viena no karstākajām dziedātājām ne tikai Lielbritānijā, bet arī pasaulē. Pavedinoša, dvēseliska balss, sadarbība ar Džordžu Maiklu un “Queen”. Pirmo “Brit Awards” viņa saņēma jau 1990. gada kā labākā debitante par albumu “All Around The World”, pēcāk šo pašu balvu Stensfīlda ieguva divus gadus pēc kārtas par labāko sievietes vokālu (1991, 1992). Pasaule iepazinusi un joprojām pazīst Stensfīldas dziedātos grāvējus “Change”, “Real Thing”, “Never, Never Gonna Give You Up”, “People Hold On” un daudzus citus.

Tiesa, dziedātāja labu brīdi bija atkāpusies no muzikālās daiļrades, lai nopietni pievērstos aktrises karjerai. Viņa filmējusies gan britu seriālos, gan pilnmetrāžas filmās, tostarp filmā “Mīlestības robeža” (“The Edge of Love”) kopā ar aktrisēm Keiru Naitliju un Sjennu Milleri, gan kāpusi uz teātra skatuves, piemēram, slavenajā izrādē “Vagīnas monologi”, kuras versija tika izspēlēta arī uz pašmāju teātra skatuvēm.

Lizas Stensfīdas muzikālā karjera fiksēta septiņos studijas albumos, kas pārdoti vairāk nekā 20 miljonos kopiju visā pasaulē. Dziedātājas jaunākais albums ar nosaukumu “Seven” iznāca šogad. Tas radīts kopā ar Lizas Stensfīldas ilggadējo dzīvesbiedru Ienu Deveinju un satur virkni gana lirisku kompozīciju – “Can’t Dance,” “The Rain”, “Stupid Heart”, “Conversation”, “The Crown”, “Strong”, “So Be It” un citas. Albuma dziesmas dzīvajā skanējumā mūziķes fani varēja baudīt pērnā gada turnejā Apvienotajā Karalistē, kas šogad turpinās arī citās Eiropas valstīs, to skaitā – arī Latvijā.

Kā vēsta koncertu rīkotāju, aģentūras “Makroconcert” pārstāve Inese Mihasjonoka, šajā reizē koncertā Rīgā dziedātāja izpildīs savas vispopulārākās dziesmas, kā arī iepazīstinās ar mazāk dzirdēto jaunāko veikumu. Atgādinām, ka iepriekš Liza Stensfīlda Latviju apciemoja 2009. gadā, kad uzstājās Dzintaru koncertzālē par prieku jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” dalībniekiem un apmeklētājiem.

Varbūt noder

Koncerts: 4. XI 19.30.

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Cena: EUR 30 – 70.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+