Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

“Lonely Planet” Latviju ierindojis starp desmit nākamā gada “top” valstīm (1)

Foto: tourism.sigulda.lvFoto: tourism.sigulda.lv

Tā ir viena no gaidītākajām ceļojumu rokasgrāmatām – ikgadējais “Lonely Planet” apkopojums par ieteicamajiem galamērķiem. Latvija šogad iekļuvusi desmitnieka vidū – 5. vietā – līdzās tādām eksotiskām valstīm kā (rindas kārtībā, sākot no pirmās) Botsvāna, Japāna, ASV, Palau, Austrālija, Polija, Urugvaja, Grenlande un Fidži.

Savukārt kaimiņvalsts Igaunija, īpaši tās UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ierakstītā galvaspilsētā Tallina, nominēta labākās cenas un vērtības attiecības dēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Smirdossa kloaaka, ar gudrona diikki pa vidu. Ar nolupussiem un netiiriem namiem, cuukkuuts iista, ar tur dziivojossaam cuukaam.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+