×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. aprīlis, 2012
Drukāt

Lovas meita vēlas, lai mātes “Twitter” konts tiek bloķēts

lova_kortnija1

Mirušā grupas “Nirvana” līdera Kurta Kobeina un amerikāņu dziedātājas Kortnijas Lovas meita Frensisa Bīna vēlas, lai mātes “Twitter” konts tiek slēgts nepamatotu apvainojumu dēļ.

19 gadus veco meiteni sadusmojis mātes tvīts par to, ka meitai it kā uzmācies mirušā tēva grupas biedrs un grupas “Foo Fighters” līderis Deivs Grols, par ko Lovu esot informējusi kāda meitas paziņa.

“Kaut arī parasti klusēju par savas bioloģiskās mātes izdarībām, viņas nesenā tirāde beigusies ar nelāgu pavērsienu,” sacīja Frensisa Bīna, kura vairākus gadus dzīvo atsevišķi no mātes. “Deivs Grols man nekad nav tuvojies citādi, kā vien pavisam platoniskā veidā. Man ir monogāmas attiecības, un es esmu ļoti laimīga. “Twitter” vajadzētu bloķēt manu māti.”

Bijušais “Nirvana” bundzinieks izplatījis paziņojumu, kurā noliedz viņam izteiktos apvainojumus. “Diemžēl Kortnija atkal izplata naidpilnus izteicienus “Twitter”. Šīs apsūdzības ir uztraucošas, aizskarošas un pilnīgi nepatiesas,” teikts paziņojumā.

Tomēr Lova uzstāj, ka Grola komentāri ir “blēņas”. “Deivs ir s**abrālis, taču ļoti labs bundzinieks. Varat mani citēt,” dziedātāja teica Ņujorkas laikrakstam “Daily News”.

Viņa apgalvo, ka kādreiz Grols “neatlaidīgi” ar viņu flirtējis, kā arī “pārgulējis ar trijām basģitāristēm” Lovas grupā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+