Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

LTRK priekšlikumu par “mikronodokļa” likmes saglabāšanu virzīs uz Saeimu

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) drīzumā iesniegs Saeimā priekšlikumu saglabāt mikrouzņēmumu nodokļa likmi līdzšinējā apmērā – 9% no uzņēmuma apgrozījuma. To žurnālistiem trešdien sacīja LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

LTRK cer, ka idejai par tā sauktā “mikronodokļa” likmes saglabāšanu Saeimā būs dzirdīgas ausis, jo atbalstu šim priekšlikumam līdz šim pauduši opozīcijā esošās partijas”Saskaņa”, Latvijas Reģionu apvienības un “No sirds Latvijai”, kā arī pie varas esošās nacionālās apvienības “VL!-TB/LNNK” deputāti.

“Lielākā daļa Saeimā pārstāvēto politisko partiju gan LTRK organizētajās priekšvēlēšanu debatēs septembrī, gan šobrīd ir pauduši atbalstu mikrouzņēmumu atbalsta pasākumu turpināšanai un tālākai “sīkbiznesa” attīstīšanai Latvijā,” saka Endziņš, uzsverot, ka tādēļ LTRK prezidijs lēmis aicināt deputātus turēt priekšvēlēšanu solījumus un uzņēmēju priekšlikumu nekavējoties virzīt izskatīšanai Saeimā.

Sabiedrības iniciatīvu platformā “manabalss.lv” šobrīd norisinās iedzīvotāju parakstu vākšana par mikrouzņēmumu nodokļa likmes saglabāšanu esošajā apmērā. Līdz šim savākti turpat 3 000 Latvijas iedzīvotāju parakstu, taču parakstu vākšanas iniciatori cer, ka tiks savākti nepieciešamie 10 000 parakstu.

LETA vēsta, ka pagājušā gada novembrī Saeima pieņēma grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā, kas paredz pakāpeniski palielināt mikrouzņēmumu nodokli, sākot no 2015.gada, kamēr 2017.gadā tas sasniegs 15%.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+