Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

LTRK priekšlikumu par “mikronodokļa” likmes saglabāšanu virzīs uz Saeimu

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) drīzumā iesniegs Saeimā priekšlikumu saglabāt mikrouzņēmumu nodokļa likmi līdzšinējā apmērā – 9% no uzņēmuma apgrozījuma. To žurnālistiem trešdien sacīja LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

LTRK cer, ka idejai par tā sauktā “mikronodokļa” likmes saglabāšanu Saeimā būs dzirdīgas ausis, jo atbalstu šim priekšlikumam līdz šim pauduši opozīcijā esošās partijas”Saskaņa”, Latvijas Reģionu apvienības un “No sirds Latvijai”, kā arī pie varas esošās nacionālās apvienības “VL!-TB/LNNK” deputāti.

“Lielākā daļa Saeimā pārstāvēto politisko partiju gan LTRK organizētajās priekšvēlēšanu debatēs septembrī, gan šobrīd ir pauduši atbalstu mikrouzņēmumu atbalsta pasākumu turpināšanai un tālākai “sīkbiznesa” attīstīšanai Latvijā,” saka Endziņš, uzsverot, ka tādēļ LTRK prezidijs lēmis aicināt deputātus turēt priekšvēlēšanu solījumus un uzņēmēju priekšlikumu nekavējoties virzīt izskatīšanai Saeimā.

Sabiedrības iniciatīvu platformā “manabalss.lv” šobrīd norisinās iedzīvotāju parakstu vākšana par mikrouzņēmumu nodokļa likmes saglabāšanu esošajā apmērā. Līdz šim savākti turpat 3 000 Latvijas iedzīvotāju parakstu, taču parakstu vākšanas iniciatori cer, ka tiks savākti nepieciešamie 10 000 parakstu.

LETA vēsta, ka pagājušā gada novembrī Saeima pieņēma grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā, kas paredz pakāpeniski palielināt mikrouzņēmumu nodokli, sākot no 2015.gada, kamēr 2017.gadā tas sasniegs 15%.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+