×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

LTV valdes loceklis satura jautājumos Ņesterovs saglabā savu amatu (3)

Foto LETAFoto LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šodien konkursā uz Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos par uzvarētāju atzina līdzšinējo LTV valdes locekli Sergeju Ņesterovu.

Padome lēmumu pieņēmusi ar trīs balsīm par Ņesterovu, bet divām balsīm par izklaides šovu producentu Kristapu Valdnieku. Par Ņesterovu balsoja Dace Ķezbere, Dainis Mjartāns un Ainārs Dimants, bet par Valdnieku – Ivars Zviedris un Aija Dulevska.

Amatam nominācijas komisija vēl bija izvirzījusi LTV Programmu daļas direktori Janu Semjonovu.

Kā sacīja NEPLP priekšsēdētājas vietniece Dace Ķezbere, lēmums par Ņesterova uzvaru konkursā nācis pēc “ļoti grūtām diskusijām un vairākiem balsojumiem”. “Viņam bija pietiekami strukturēts redzējums un laba prezentācija par to, kā attīstīsies LTV nākamo piecu gadu laikā, ar ļoti konkrētiem piemēriem, ar izpratni multimediju attīstībā, par prioritātēm satura jautājumos. Redzējums bija pozitīvs un mūs pārliecināja,” skaidroja Ķezbere.

Viņa arī norādīja, ka vēl viens pozitīvs aspekts bijis tas, ka Ņesterovam šajā amatā jau ir pieredze un viņš darbu varēs sākt nekavējoties.

Padomes vārdā Ķezbere vēlēja Ņesterovam izanalizēt savu darbu iepriekšējā termiņa laikā, ņemt vērā to, ko viņam teikuši LTV kolektīvā un iepriekšējās diskusijās.

Tikmēr padomes priekšsēdētāja Dulevska, pamatojot savu atbalstu Valdniekam, skaidroja, ka konkrētajam amatam “nepieciešams lielāks radošums, nepietiek tikai ar strukturālo domāšanu. Jāredz arī “ārpus kastes””.

NEPLP locekļi šodien izvaicāja visus trīs kandidātus, kuri pretendēja uz LTV valdes locekļa amatu satura jautājumos.

Padome vakar nolēma, ka jauns konkurss uz šo amatu netiks rīkots.

Kā ziņots, neatbilstošu kandidātu dēļ uz LTV valdes locekļa finanšu jautājumos vietu tiks rīkots atkārtots konkurss, bet par tālāko konkursa norisi attiecībā uz LTV valdes locekļa amatu satura jautājumos lēmuma pieņemšana tika atlikta uz šo nedēļu.

Ideja par to, ka jauns konkurss būtu jārīko arī uz LTV valdes locekļa satura jautājumos amatu, parādījās pēc tam, kad LTV un Latvijas Radio raidījumos tika publiskoti konkursa dalībnieku vārdi, ko NEPLP dēvēja par spiediena izdarīšanu uz padomi.

Pašreizējās LTV valdes pilnvaru termiņš noslēdzās 2.aprīlī.

NEPLP 24.februāra sēdē vienbalsīgi nolēma uz pieciem gadiem pagarināt pašreizējā LTV valdes priekšsēdētāja Ivara Beltes pilnvaras, bet uz pārējo valdes locekļu vietām tika rīkots konkurss.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pareizi būtu NEPLP pārvietot no dārgajām telpām Doma laukumā uz LTV telpām Zaķusalā. Būtu arī tuvāk pie “tautas” un lētāk izmaksātu valstij=tautai ! Varbūt kāds žurnālists varētu izpētīt šo priekšlikumu.

  2. Ļoti dīvains un nesaprotams NEPLP lēmums ! Ņesterovu viņi atlaida no LTV valdes ( Belti atstāja) . Tad paziņoja , ka izsludinās konkursu no jauna . Tad atkal turpina – īsts bērnudārzs !

    • Neatlaida iepriekšējo valdi, bet gan līgums beidzās.
      Pēc Nepl lēmuma pagarināja līgumu uz vēl 5 gadiem ar LTV vadītāju Belti un tagad valdes locekli programmu attīstības jautājumos Ņesterovu.
      Iepriekšējai valdei bija PROBLĒMAS ar naudas lietām, tāpēc 3.valdes loceklis, kurš atbildēs par finansēm noteikti būs …CITS …

Draugiem Facebook Twitter Google+