×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
8. janvāris, 2014
Drukāt

LTV vienojas ar Jāni un Virdžīniju Lejiņiem par seriāla “Eņģeļu iela” veidošanu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien, 8. janvārī, noslēdzot seriāla „Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums” sezonu, Latvijas Televīzija (LTV) ir pagodināta paziņot, ka turpinās sadarbību ar seriāla veidotājiem, režisori Virdžīniju Lejiņu un scenārija autoru Jāni Lejiņu, arī jaunajā pavasara sezonā, kad seriāls atgriezīsies LTV1 ēterā ar spraigu sižetu un iemīļotiem aktieriem.

Seriāla „Eņģeļu iela” nu jau piektās sezonas sērijas turpinās veidot pieredzējusī, godalgotā LTV režisore Virdžīnija Lejiņa tandēmā ar talantīgo rakstnieku Jāni Lejiņu. LTV1 skatītāju tikšanās ar seriāla „Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums” aktieriem un veidotājiem jaunās seriāla gaitās gaidāma jau pavasara sezonā.

„Seriāla jaunā sezona LTV1 skatītājiem pavasarī nesīs negaidītus sižeta pavērsienus, iespējams, jaunas sejas un virkni pārsteigumus, kurus pašreiz vēl neesam gatavi atklāt,” informē VSIA „Latvijas Televīzija” valdes loceklis Sergejs Ņesterovs, turpinot, ka jau šobrīd norit spraigs darbs, lai pavasaris arī šajā ziņā pārsteigtu un iepriecinātu Latvijas Televīzijas skatītāju.
„Esam patiesi gandarīti un apmierināti ar seriāla aizejošās sezonas rezultātu – kvalitatīvā saturā balstītu daudzsēriju videofilmu ar daudzslāņainiem cilvēkstāstiem, kuros atklājas arī sabiedrībai aktuālas tēmas un problēmas,” uzsver S.Ņesterovs, papildinot, ka priecāsimies sadarboties ar seriāla veidotājiem arī nākamajā sezonā, jo viņu veikums pilnībā atbilst LTV redzējumam par sabiedriskā medija veidotu daudzsēriju filmu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+