×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. jūnijs, 2014
Drukāt

LU humanitāro zinātņu studenti varēs klausīties lekcijas āra auditorijās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Universitātes (LU) Humanitāro zinātņu fakultāte (HZF) LU Fonda projektu konkursā ieguvusi finansējumu 6500 eiro apmērā vasaras auditoriju izveidei, liecina informācija portālā lu.lv.

Projekta “Humanitāro zinātņu vasaras auditorijas” mērķis ir LU HZF pagalmā izveidot trīs mācību procesam piemērotas un aprīkotas kupolveida lapenes, kuras varētu izmantot gada siltajos mēnešos gan mācību procesā, gan dažādos LU HZF rīkotos pasākumos – konferencēm, zinātniskajiem lasījumiem, vasaras skolai, kultūras un saviesīgiem notikumiem.

“Jau kopš antīkās pasaules laikiem zinātniekiem ir paticis pulcēties dārzos vai atvērta tipa celtnēs un tur nodoties apcerēm un radošam darbam. Arī šodien cilvēki ilgojas pēc radošas atmosfēras ārpus auditoriju telpām – tuvāk dabai!” par projekta ideju sacīja LU HZF izpilddirektore Ieva Reinberga.

Viņa skaidroja, ka studenti un pasniedzēji vairākkārt ir izrādījuši interesi un rosinājuši izmantot fakultātes pagalma priekšrocības – studiju un zinātnes procesu nodrošināt nepieradinātos un brīvākos apstākļos. “Mēs priecājamies, ka tagad tas īstenosies.”

LU Fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece atzina, ka ir gandarīta par šā gada projektu konkursa uzvarētāju – LU HZF projektā plānotās kupolveida lapenes ir moderns risinājums HZF lielā pagalma lietderīgai izmantošanai, no kā iegūs visi fakultātes studenti un mācībspēki.

Pērn par labāko ideju atzīta mini planetārija izveide LU, Raiņa bulvārī 19, bet 2012. gadā tika izveidota Diagnostiskas darba stacija LU Medicīnas fakultātē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+