×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. jūnijs, 2013
Drukāt

LU varēs apgūt arī hindi, korejiešu un norvēģu valodu

LETALETA

Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē (LU HZF) jaunajā mācību gadā būs iespējams apgūt vairākas jaunas valodu un kultūras studiju apakšprogrammas Āzijas studiju un Angļu filoloģijas studiju programmās, aģentūru LETA informēja LU Preses centrā.

Līdzās pieprasītajām Japānas, Ķīnas un Tuvo Austrumu studiju (arābu vai turku) apakšprogrammām 2013./2014.akadēmiskajā gadā pirmo reizi būs iespēja studēt arī Indijas un Indonēzijas apakšprogrammā, kurā tiks apgūta hindi valoda ar ievadu sanskritā, bet indonēziešu valodas docēšana būs atkarīga no pieprasījuma.

Jaunums būs arī korejiešu valoda, kuru Āzijas studiju programmas studenti varēs izvēlēties japāņu, ķīniešu vai citu orientālo valodu vietā. Šogad Āzijas studiju bakalaura programmā izsludināta uzņemšana arī turku valodas un kultūras studijās.

Angļu filoloģijas Skandināvu apakšprogrammās bakalaura līmeņa studijās šogad pirmo reizi tiks piedāvāta arī norvēģu valoda, kuras pārvaldīšana esot aizvien pieprasītāka darba tirgū. LU Somugru studiju bakalaura studiju programmā iespējams apgūt ekonomiski veiksmīgo ziemeļu kaimiņu – igauņu un somu – valodas.

Studentus jaunajā mācību gadā uzņems arī bakalaura studiju programmā antropoloģijā – Kultūras un sociālā antropoloģija. Šī programma ietver kursus antropoloģijas teorijā un metodēs un kalpo kā fundamentāls pamats tālākām studijām antropoloģijas jomā. Savukārt Moderno valodu un biznesa studiju programma piedāvā apgūt prasmes humanitārajās zinātnēs un uzņēmējdarbībā. Studijas notiek angļu valodā, papildus augstā līmenī tiek apgūta arī franču, spāņu vai vācu valoda.

Pieteikumu iesniegšana pamatstudijām ilgs no 1.jūlija līdz 15.jūlijam, bet augstākā līmeņa studijām no 2.jūlija līdz 12.jūlijam. Plašāka informācija pieejama mājaslapā “www.gribustudet.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+