Latvijā
Kriminālziņas

Ludzā aizdomās par slepkavības izdarīšanu aiztur vīrieti 16

Foto – Evija Trifanova/LETA

Ludzā aizdomās par kādas sievietes slepkavību aizturēts 1954.gadā dzimis vīrietis, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

26.novembra naktī ap plkst. 1:36, likumsargi saņēma informāciju no mediķiem, ka Ludzā kādā dzīvojamā mājā ir atrasts 1959.gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, kopīgi lietojot alkoholu, starp cietušo un iespējamo vainīgo personu bija izcēlies konflikts, kura laikā sievietei nodarīti dažādi miesas bojājumi, tostarp arī tādi, kuru dēļ viņa notikuma vietā mira.

Turpat, notikuma vietā likumsargi aizturēja aizdomās turēto personu, kādu 1954.gadā dzimušo vietējo iedzīvotāju. Vīrietis iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pašlaik policijā turpinās izmeklēšana, tiek skaidrota vīrieša saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt tuvākajā laikā tiesa lems arī par drošības līdzekļa – apcietinājuma piemērošanu.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību). Par to soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

LA.lv