×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Madonā izdodas izglābt jaunas itālietes dzīvību (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajās brīvdienās Madonā pazuda 27 gadus veca Itālijas pilsone.

Valsts policija Madonā 25.februārī ap plkst.16 saņēma informācija, ka no “Smeceres sila”, kurā notika slēpošanas sacensības “Tautas slēpojums Madona 2017”, ir pazudusi Itālijas pilsone, dzimusi 1990.gadā. Sieviete Madonā bija ieradusies kopā ar delegāciju no Itālijas astoņu cilvēku sastāvā, lai piedalītos Eiropas meža darbinieku 49.čempionātā biatlonā.

Nekavējoties tika uzsākti plaši personas meklēšanas pasākumi, meklēšanā iesaistot gandrīz visus Madonas iecirkņa policijas darbiniekus, kā arī iesaistīta tika Vidzemes reģiona pārvaldes speciālo uzdevumu vienība, Galvenā Kriminālpolicijas pārvalde. Savu palīdzību nekavējoties piedāvāja Nacionālie bruņotie spēki un Robežsardze. Noderīgu informāciju sniedza Sporta un atpūtas bāzes “Smeceres sils” vadītājs, kā arī Madonas veikalu, kafejnīcu, viesnīcu, iestāžu darbinieki, norāda policija.

Meklēšanas pasākumos labprātīgi un ar lielu entuziasmu iesaistījās Zemessardzes 25.kājinieku bataljona 19 zemessargi un 35 brīvprātīgie civiliedzīvotāji. Neskatoties uz diennakts tumšo laiku un meža apvidu, tika pārmeklēta liela meža masīvu teritorija.

Sievieti policijai izdevās atrast 26.februārī plkst.1.45 Pļaviņu apvidū.

Pēc policijas sniegtās informācijas, sieviete bija kājām veikusi šo attālumu, ejot pa dzelzceļa sliedēm, ar mērķi izdarīt pašnāvību. Sieviete tika atrasta 47 kilometri no Madonas un 26.februāra rītā nogādāta uz Rīgas starptautisko lidostu, lai kopā ar saviem kolēģiem dotos mājās.

26.februāra vakarā Madonas iecirkņa policijas darbinieki saņēma telefona zvanu no sievietes vecākiem ar pateicību visiem, kuri piedalījās viņu meitas meklēšanā, pateicoties kuriem, sievietes dzīvība tika glābta.

Madonas policijas iecirkņa vārdā izsakām pateicību visiem, kuri piedalījās sievietes meklēšanā. Īpašs paldies Ilzei Lignori, kura diennakts garumā palīdzēja tulkojot no itāļu valodas uz latviešu valodu, lai policistiem būtu pilnīga informācija un visi meklēšanas darbi varētu norisināties kvalitatīvāk. Pateicoties Ilzei, mums bija iespēja sazināties gan ar sievietes komandas biedriem, gan viņas tuviniekiem Itālijā, pauž policija.

“Pateicoties visu mūsu, gan policijas, gan iedzīvotāju kopīgam darbam, mums ir izdevies glābt jaunas sievietes dzīvību,” uzsver policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Itālijas biatloniste sacensību vietā Madonā jau NEBIJA plkst. 11:00, tāpēc atjēgšanas, ka viņa …”pazudusi” plkst. 16:00 ļoti IZBRĪNA…
  Slēpošanas sacensības “Tautas slēpojums Madona 2017” rīkotāji bija tik DEBĪLI – nu kā tas STULBAJAM pastalniekam pieklājas? , ja NEBIJA piestiprinājuši …ĀRVALSTU sportistiem no Itālijas kādu atbildīgo, kas palīdzētu orientēties SVEŠĀ valstī un šajos Madonas pāķos???
  Izbrīna arī Itālijas delegācijas 8 cilvēki, kuri NESPĒJA viens otru noganīt!!!
  Tikai un vienīgi STULBO pastalnieku var IZBRĪNĪT, ka Itālijas jaunā sieviete gāja pa dzelzceļa sliedēm…
  STULBO pastalniek, dzelceļa sliedes ved uz …APDZĪVOTO vietu, kur būtu iespējams lūgt PALĪDZĪBU …
  STULBO pastalnieku karaļvalstī no Madonas līdz Pļaviņām = ~50 km garumā izrādās ir tik TUKŠA un NEAPDZĪVOTA vieta, ka PIRMO civilizāciju Itālijas jaunā sieviete ieraudzīja tikai …Pļaviņās …
  Protams, ka
  jāizsaka vislielākā PATEICĪBA Zemessardzes 25.kājinieku bataljona 19 zemessargiem un 35 brīvprātīgajiem civiliedzīvotājiem, kas palīdzēja meklēšanā…
  Tomēr viņu izdevās atrast tikai pēc MOBILĀ telefona signāla …policija uztvēra un tāpēc atrada, bet kāpēc tikai NAKTĪ plkst.1.45 Pļaviņu apvidū, lūk tas gan izbrīna …

  • Nu 27.gadu vecumā nav neviens jāgana, un ja informācija par sievietes nodomu veikt pašnāvību ir patiesa, tad nevienam te nav ko pārmest un viss šis pārmetumu komentārs ir pilnībā nevietā. Viņa tak neapmaldījās, bet ar nodomu gāja pa sliedēm, beigās laikam pārdomāja, vai nogura, vai nobijās, ieslēdza telefonu un viņu atrada. Info par notikuma iemesliem un sievietes gaitām šajā rakstā nav, bet rakts ir kā pateicība atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri piedalījās palīdzot atrast.

 2. Re, cik labi, ka pie mums vilcieni tik reti iet, ka dāma var aizstaigāt no Madonas līdz Pļaviņām pa dzelzceļa sliedēm, tā arī nevienu nesastopot.

 3. citēju:
  ” Pateicoties policistu profesionalitātei, neatlaidībai, sieviete tika atrasta 47 kilometri no Madonas un 26.janvāra rītā nogādāta uz Rīgas starptautisko lidostu, lai kopā ar saviem kolēģiem dotos mājās. ”

  “26.februāra vakarā Madonas iecirkņa policijas darbinieki saņēma telefona zvanu no sievietes vecākiem…”

  LA, jums tur kaut kas nav sajaukts ar datumiem ???

Draugiem Facebook Twitter Google+