Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
14. novembris, 2014
Drukāt

Madonas novadā piedzēries vīrietis nespēj atrast mājas un šķērso dīķi

Dikis2

Kāds 62 gadus vecs vīrietis ceturtdien Madonas novadā, būdams stiprā alkohola reibumā, un nespējot atrast mājas, šķērsojis vietējo dīķi, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Negadījums noticis diennakts tumšajā laikā. Vīrietis izgājis no mājas, bet pēc brīža, kad vēlējies atgriezties, apjucis un iegājis nevis mājā, bet gan vietējā dīķī. Tā vietā, lai atgrieztos, vīrietis gājis ūdenī arvien dziļāk, līdz sasniedzis ūdenstilpes salu.

Stāvēdams uz salas, vīrietis sapratis, ka pats saviem spēkiem krastā vairs nespēj tikt, tāpēc sācis saukt pēc palīdzības. Lai viņu izceltu krastā, pieaicināti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciālisti.

Savukārt mediķi vīrietim konstatējuši gan stipru alkohola reibumu, gan arī ķermeņa atdzišanu. Viņš nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1150 izsaukumiem, no kuriem 174 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (39)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+