Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
14. novembris, 2014
Drukāt

Madonas novadā piedzēries vīrietis nespēj atrast mājas un šķērso dīķi

Dikis2

Kāds 62 gadus vecs vīrietis ceturtdien Madonas novadā, būdams stiprā alkohola reibumā, un nespējot atrast mājas, šķērsojis vietējo dīķi, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Negadījums noticis diennakts tumšajā laikā. Vīrietis izgājis no mājas, bet pēc brīža, kad vēlējies atgriezties, apjucis un iegājis nevis mājā, bet gan vietējā dīķī. Tā vietā, lai atgrieztos, vīrietis gājis ūdenī arvien dziļāk, līdz sasniedzis ūdenstilpes salu.

Stāvēdams uz salas, vīrietis sapratis, ka pats saviem spēkiem krastā vairs nespēj tikt, tāpēc sācis saukt pēc palīdzības. Lai viņu izceltu krastā, pieaicināti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciālisti.

Savukārt mediķi vīrietim konstatējuši gan stipru alkohola reibumu, gan arī ķermeņa atdzišanu. Viņš nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1150 izsaukumiem, no kuriem 174 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+