×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Maikla Džeksona ģimene apstrīd tiesas lēmumu attaisnot koncertu rīkotāju

Foto- LETA/EPA Maikla Džeksona māte Ketrīna un brālis Žermēns.Foto- LETA/EPA Maikla Džeksona māte Ketrīna un brālis Žermēns.

Mirušā popmūziķa Maikla Džeksona māte Ketrina Džeksone 1.decembrī tiesā iesniegusi apelāciju, apstrīdot oktobrī nolasīto tiesas spriedumu, ka koncertu kompānija AEG nav vainojama dziedātāja nāvē.

Džeksona 83 gadus vecā māte Ketrina uzskata, ka zvērinātie esot pārkāpuši noteikumus, esot arī ”kļūda likumā”, turklāt parādījušies jauni pierādījumi, kas apstiprinot AEG nolaidību, nolīgstot Konrādu Mariju par Džeksona personīgo ārstu.

Zvērinātie bija nosprieduši, ka AEG neesot bijis pamats uzskatīt, ka ārsts ir nekompetents.

Kā zināms, pagājušonedēļ Džeksona ģimene arī brīdinājusi pašu ārstu Konrādu Mariju, ka grasās iesniegt apelāciju, ja turpinās intervijās aprunāt Maiklu Džeksonu.

Sašutumu izsaukusi ārsta sniegtā  intervija britu avīzei ”Mail on Sunday”, kurā viņš izteicies, ka Džeksons pats esot injicējis otro un nāvējošo propofola devu. Dziedātājs bijis “vārgs” un “trausls” vīrs un narkotikas lietojis tāpēc, lai varētu aizmigt. Marijs arī apgalvoja, ka katru nakti esot pieturējis Džeksona dzimumorgānus, lai, miegā grozoties, neizkristu katetrs.

Kā jau ziņots, tikai nupat oktobrī ārst tika atbrīvots no cietuma, kur viņš izcieta sodu par Džeksona netīšu nonāvēšanu, nolaidīgi izsniedzot viņam anestētiķi propofolu.

Ģimene pieprasa arī koncertu rīkotājiem AEG uzņemties savu atbildību par ārsta nolaidību, izmaksājot kompensāciju katram Džeksona bērnam 85 miljonu ASV dolāru (44,1 miljona latu) apmērā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+