×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. janvāris, 2018
Drukāt

Mairim Briedim pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis, prezidents pauž lepnumu (3)

Bokseris Mairis Briedis Rīgas pilī ar saņemto Triju Zvaigžņu ordeni par izciliem sasniegumiem sportā un nozīmīgo ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē. Foto - LETABokseris Mairis Briedis Rīgas pilī ar saņemto Triju Zvaigžņu ordeni par izciliem sasniegumiem sportā un nozīmīgo ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē. Foto - LETA

Bokseris Mairis Briedis ir paraugs, uz kuru tiekties jaunajai paaudzei, šodien, Briedim pasniedzot trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pasniedzot apbalvojumu, Valsts prezidents norādīja, ka tik spēcīgi cilvēki, kas liek skaļi izskanēt mūsu valsts vārdam pasaulē, Latvijai ir ļoti svarīgi.

Ordeņu kapituls 2017.gada 20.oktobra sēdē pieņēma lēmumu Briedim piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa trešo šķiru “par izciliem sasniegumiem sportā un nozīmīgo ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Izskats nevīžīgs,šlipsi jau varēja aplikt. Varbūt nauda nepietiek? Kā būtu,ja prezidents būtu vaļējā kreklā? Pamācaties no Paula,kā vienmēr eleganti jāizskatās!

  2. vai tad šim par kaušanos nemaksā ? Atbildēt

    Parasti valsts apbalvojumus piešķir par bezatlīdzības nopelniem ?!!

  3. vai tad šim par kaušanos nemaksā ? Atbildēt

    Parasti valsts apbalvojumus piešķir par bezatlīdzības nopelniem ?!

Draugiem Facebook Twitter Google+