Mobilā versija
+5.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Pirmdiena, 23. oktobris, 2017
4. septembris, 2015
Drukāt

“Mājas Viesis” gūst enerģiju dabā

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Eglainē pie Vecā Stendera piemiņas akmens (tēlnieks I. Folkmanis, arhitekte N. Tamane). No kreisās zinīgā vietējā gide Stefānija Lazdāne, "Mājas Viesa" galvenā redaktore Dace Terzena, žurnālisti – Ilze Vītola, Andris Tiļļa un Ilze Lavrinoviča.

Nu jau trešo gadu žurnāla “Mājas Viesis” veidotāji vasaras izskaņā dodas ceļojumā pa Latviju, lai atveldzētos un uzkrātu radošo enerģiju nākamajam darba cēlienam.

Šogad braucām uz Sēliju, kur ciemojāmies slavenā selekcionāra Paula Sukatnieka dzimtas mājās “Apsītēs”. Dvietes pagastā apskatījām arī Svētā Staņislava Kostas Romas katoļu baznīcu. Dodoties uz Subati, pa ceļam iegriezāmies bijušajā Lašu mācītājmuižā, Vecā Stendera dzimtajās mājās, kur iekārtots viņa piemiņas muzejs. Pateicoties novadpētniecei Stefānijai Lazdānei, guvām arī plašāku ieskatu par Eglaines apkaimi.

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+