Mobilā versija
+18.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
4. septembris, 2015
Drukāt

“Mājas Viesis” gūst enerģiju dabā

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Eglainē pie Vecā Stendera piemiņas akmens (tēlnieks I. Folkmanis, arhitekte N. Tamane). No kreisās zinīgā vietējā gide Stefānija Lazdāne, "Mājas Viesa" galvenā redaktore Dace Terzena, žurnālisti – Ilze Vītola, Andris Tiļļa un Ilze Lavrinoviča.

Nu jau trešo gadu žurnāla “Mājas Viesis” veidotāji vasaras izskaņā dodas ceļojumā pa Latviju, lai atveldzētos un uzkrātu radošo enerģiju nākamajam darba cēlienam.

Šogad braucām uz Sēliju, kur ciemojāmies slavenā selekcionāra Paula Sukatnieka dzimtas mājās “Apsītēs”. Dvietes pagastā apskatījām arī Svētā Staņislava Kostas Romas katoļu baznīcu. Dodoties uz Subati, pa ceļam iegriezāmies bijušajā Lašu mācītājmuižā, Vecā Stendera dzimtajās mājās, kur iekārtots viņa piemiņas muzejs. Pateicoties novadpētniecei Stefānijai Lazdānei, guvām arī plašāku ieskatu par Eglaines apkaimi.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+