×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Maksu par atkritumiem dalīs uz galviņām (1)

LETALETA

Par atkritumu izvešanu jāmaksā vienota summa no dzīvokļa, neatkarīgi no tajā mītošo cilvēku skaita. Tas ir netaisni, jo neņem vērā, vai mājoklī dzīvo  viens pensionārs vai sešu cilvēku ģimene. Voldemārs Lieljaks Liepājā

Valdība uzklausījusi iedzīvotāju sūdzības un Ministru kabineta 3. novembra sēdē apstiprinājusi grozījumus noteikumos par kārtību, kādā dzīvokļa īpašnieks norēķinās par atkritumu apsaimniekošanu. Maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu turpmāk tiks sadalīta pēc dzīvoklī deklarēto personu skaita. Minētais ierosinājums spēkā stājies no šā gada 6. novembra.

Kāpēc maksa tiks noteikta nevis pēc faktiski dzīvojošo, bet deklarēto personu skaita? Tas tāpēc, ka dzīvojamās mājas pārvaldniekam nav iespējams pārliecināties par faktiski dzīvojošām personām, paskaidroja Evita Urpena, Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Domāju un nesaprotu.... Atbildēt

    Manuprāt, jautājuma risinātāji nav iepazinušies ar patieso situāciju .Faktiski Rīgā dzīvo un atkritumus ražo bezizmēra skaits iedzīvotāju, kuri deklarējušies dažādās Latvijas- un ne tikai Latvijas- pašvaldībās.Pēc jaunā plāna sanāks, ka atkritumi būs, bet maksātāju paliks vēl mazāk. Daļa dzīvokļu izīrētāju īriniekam atļauj dzīvot un maksāt par īri, bet nedod tiesības pierakstīties.

Draugiem Facebook Twitter Google+