×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
12. jūnijs, 2018
Drukāt

Maligina vecākā meita pārņem tēva biznesa vadības grožus (5)

Irina Maligina. Publicitātes fotoIrina Maligina. Publicitātes foto

AS Olainfarm 5. jūnijā nelaiķa akcionāra Valērija Maligina vecākā meita un bijusī sieva oficiāli ievēlētas uzņēmuma jaunajā padomē, šo otrdien, 12.jūnijā, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Kā pirmā jaunajā valdes sastāvā ievēlēta Valērija vecākā meita Irina Maligina. Par to, ka vadības grožus pārņem miljonāra atvase, apliecina arī fakts, ka tieši Irinai tika uzdots sasaukt AS Olainfarm jaunievēlētās padomes pirmo sēdi, to atklāt un noteikt pirmās sēdes darba kārtību.

Kā vēsta Irinas pārstāve medijam, Irinai ir visas nepieciešamās zināšanas un darba pieredze, kas viņai ļauj darboties uzņēmuma vadībā. Viņa līdz tam jau piecus gadus ir strādājusi citos uzņēmumos, kas saistīti ar AS Olainfarm. Viņa ir arī studējusi starptautisko vadību un brīvi pārvalda četras valodas – latviešu, krievu, angļu un franču.

Turklāt Irinas darbošanās uzņēmuma vadībā ir arī tēva gribas pildīšana.

Padomē ievēlēta arī Valērija Maligina bijusī sieva un jaunākās meitas māte Signe Baldere – Sildedze, kas šajā amatā jau bijusi no 2009. līdz 2012.gadam.

Padomē strādās arī bijušais premjers Ivars Godmanis, kurš ir vienīgais no iepriekšējā sastāva, kas saglabājis savu amatu padomē. Padomes sastāvā apstiprināta arī juriste Milana Beļeviča un Ivars Kalviņš, kurš no 2003. līdz 2006.gadam bijis AS Olfainfarm padomes loceklis un priekšsēdētāja vietnieks.

Šāds sastāvs ievēlēts un apstiprināts uz pieciem gadiem, un padomes locekļu kopējais mēneša atalgojums ir 40 000 eiro, informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. “Padomē ievēlēta arī Valērija Maligina bijusī sieva”. Kura no viņām? Ja Elīna – būs jautri! 😉 Speciālistu pārpilnība, farmācijas ģēniji, biznesa haizivis.
    Nav skaudības, tikai pārliecība, ka IR neaizstājami cilvēki….

  2. Lai veicas nenolaist uz grunti ar tādiem locekļiem.

  3. Smuka meitene, bet glupa, ja valdē ņem godmani. Un kā ar to Balderi-Sildedzi?

  4. Irina, priekš kam Tev padomē vajadzīgs vdk …Godmanis?
    Viņš jau tagad PELDAS naudā …

Draugiem Facebook Twitter Google+