×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2016
Drukāt

“Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā” vadītāja būs Aina Poiša (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LNT rudens raidījuma “Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā” vadītāja būs populārā psihoterapeite un citu TV šovu dalībniece un veidotāja Aina Poiša. Kā jau cilvēks, kas radis tvert lietas dziļāk, nevis virspusēji, Aina Poiša uzskata, ka šī kulinārijas raidījuma visgardākā odziņa ir nevis pati pavārmāksla, bet gan iespēja mātei startēt vienā komandā ar jau pieaugušo meitu vai dēlu, atbalstīt savu atvasi, nodot tālāk ģimenes vērtības un savu pieredzi – arī ēdiena gatavošanā.
Raidījums “Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā” būs veidots paaudžu un ģimenes vērtību kontekstā, to uzturēs sacensību gars, azarts un degsme, jo cilvēki aizstāvēs to, kas viņiem ir pie sirds – ar mirdzošām acīm. Nav nekāda filozofēšana vai analīze. Vienkārši ir rīcība labas idejas vārdā, jo garšīgs ēdiens cauri laiku laikiem būs ģimenes un cilvēku attiecību sastāvdaļa.
Aina Poiša: „Man visjaukāk šķiet tas, ka šajā raidījumā satiksies pieaudzis bērns ar mammu, kura var nodot nākamajai paaudzei senas ģimenes vērtības, receptes, dzīves iemaņas un gudrības. Bieži vien dzirdu, ka paaudzes atsvešinās, un, manuprāt, ka ar šo raidījumu mēs kaut nedaudz varam satuvināt pieaugušos bērnus ar vecākiem. Nemaz jau nerunājot par to, ka mātei ir lieliska iespēja sastrādāties ar bērnu vienā komandā, atbalstīt viņu ar padomiem, glābt no ķibelēm un ar skubu mesties palīgā, ja dēls vai meita netiek galā vai krīt panikā. Tas man šķiet tik mīļi un sirsnīgi. Tāpēc, manuprāt, svarīgi ir tieši tas – lai mamma kopā ar meitu vai ar dēlu iesaistās kādā mazā projektiņā, kas, protams, publiskajā telpā izskatās diezgan milzīgs un var būt arī uztraucošs. Taču, ja mamma ir blakus, tas rada drošības sajūtu un nomierina. Un, galvenais – mēs spējam atdot godu tam, kas abām pusēm ir vērtība.”
Uz jautājumu, vai viņai pašai patīk gatavot ēst, Aina Poiša atbild: „Jā, man patīk gatavot, ja vien tas nav mans ikdienas pienākums. Īpaši izbaudu tās reizes, kad gatavoju maltīti kādai ļoti labai kompānijai, īpašiem draugiem, cilvēkiem, ar kuriem vienkārši var pavadīt skaistu vakaru. Ar cilvēkiem, kuri jutīsies priecīgi cits cita sabiedrībā. Gards ēdiens kopā ar īpašo gaisotni, ko rada tuvu cilvēku un domubiedru kompānija – tas ir augstākais baudījums.”

Pieteikuma anketa pieejama te: http://skaties.lv/izklaide/sovi/paradi-ka-tu-un-tava-mamma-esat-labakie-pavari-piesakies-jaunam-sovam/

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. man POISA nepatik UN NO RAIDIJUMA ARA

 2. Arī piekrītu, ka vadītāju vajadzētu nomainīt. Poiša uzvelk ne tikai censoņus, bet arī skatītājus!

 3. Kapec raidijuma viesi ediena pagatovasana izmanto darza cimdus ? Tas man liekas absurds ! 😀

 4. Labdien!
  Raidījums ir ļoti interesants un vēl vairāk!……..būtu arī acij un ausij tīkams, ja to vadītu kāds cits!!!!
  Aina šim raidījumam ir ļoti skaļa un pārāk atraktīva – traucē dalībniekiem!
  Tādēļ ,ik reiz pārslēdzu citu raidījumu, jo tā jau esot mana problēma – nepatīk,…neskaties!
  Bet diemžēl!……tā domā visi mani paziņas!
  Ar cieņu!

 5. Gribētos redzēt citu raidījuma vadītāju Ainas Poišas vietā, viņa raidījumu vada uzspēlēti un nedabiski, ka šķļiet, ka viņa pat traucē cilvēkiem brīvi darboties.

 6. Sveikiņi..tik neinteresantu raidījumu nēesmu redzējusi..kāpēc vajag kādam komentēt kādas sastāvdaļas vajadzīgas,ja reizi proti gatavot,tad pašai jāzinā un mamma novērtē,kā arī šefpavārs..

Draugiem Facebook Twitter Google+