×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2012
Drukāt

Manipulācija ar bērniem


Foto - LETAFoto - LETA

Ja zēnu nosauc meitenes vārdā un otrādi, kā arī maina viņiem raksturīgo ģērbšanās veidu un attiecīgi arī uzvedību, varētu domāt, ka šādu spēli ir izdomājis kāds priekšpilsētas delveris.

 

Par piedalīšanos tādā spēlē viens otrs dalībnieks dabūtu no vecākiem bārienu un ar to viss arī beigtos.
 Taču, ja šāds uzvedības veids tiek propagandēts ar Labklājības ministrijas ziņu, tā vairs nav spēle, bet nosodāma manipulācija ar bērniem, kropļojot viņu identitāti un ignorējot viņu dzimuma ārējos indikatorus – vārdu, ģērbšanās veidu vai uzvedību.
 Ja šādu manipulāciju propagandē, lai pierādītu, ka arī meitenes spēj mācībās vai darbā sasniegt tādus pašus rezultātus kā zēni, tad jāsaka, ka tādi rezultāti jau ir sasniegti bez kādām manipulācijām. Acīmredzot šai akcijai ar Labklājības ministrijas ziņu ir cits aktuāls mērķis. Kā zināms, 
jau vairākus gadus Rīgas skolās ir ālējušies “Mozaīkas” ļaudis (pusaudži), propagandējot seksuālo izlaidību; ir rīkoti “praida” gājieni Rīgā; ir mēģināts dažādos veidos pārmainīt likumus. Tagad minētā tendence, kā redzams, izpaužas eksperimentā ar bērniem, lai no mazām dienām jaunajā paaudzē grautu normālas attiecības starp abu dzimumu personām.
 Šāda rīcība ir pretrunā ar Satversmes 110. pantu, kas aizsargā normālu ģimeni. Pēc visa notikušā sagaidāms, ka: visas grāmatas, kas saistītas ar šo skandālu, tiks izņemtas no apgrozības; izdevumus par šīm grāmatām segs vainīgie; labklājības ministre demisionēs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+