Mobilā versija
+3.5°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
6. maijs, 2015
Drukāt

Maskavas tiesa patur Savčenko apcietinājumā līdz 30.jūnijam (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Maskavas Basmannijas rajona tiesa trešdien apmierinājusi izmeklētāju prasību un nolēmusi Ukrainas armijas piloti Nadeždu Savčenko paturēt apcietinājumā līdz 30.jūnijam.

Izmeklētāji, pamatojot aresta pagarināšanas nepieciešamību, norādīja uz izmeklēšanas darbību lielo apjomu, kā arī uz to, ka Savčenko prot apieties ar šaujamieročiem.

Savčenko advokāti centās panākt, lai viņai kā drošības līdzeklis tiktu noteikts mājas arests.

Pēdējo desmit mēnešu laikā nav parādījušies nekādi jauni pierādījumi, kas liecinātu, ka Savčenko ir vainīga viņai inkriminētajās apsūdzībās.

Basmannijas tiesa nedaudz agrāk trešdien jau atteicās atbrīvot Savčenko dalībai Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas sesijā.

Kā ziņots, Maskava 33 gadus veco Savčenko vaino divu Krievijas žurnālistu nāvē Ukrainas austrumos, pret viņu ierosināta arī krimināllieta par robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Savčenko savu vainu noliedz, un decembra beigās viņas advokāti iepazīstināja ar dokumentiem, kas liecina, ka brīdī, kad žurnālisti iekļuva mīnmetēju ugunī, Savčenko jau atradās promaskavisko kaujinieku gūstā, kas viņu vēlāk aizveda uz Krieviju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas ir virietis, Atbildēt

    vai sieviete?

  2. gan,krievijā tādi svētki un tad nevarēja meiču atlaist mājās,parasti jau tādos gadijumos(tādos svētkos) ,par cietumniekiem vadoņi apžēlojās,bet šajā valstī……?

Briselē 25.maijā notiks NATO samits (4)NATO valstu līderi 25.maijā tiksies Briselē pirmajā Ziemeļatlantijas alianses samitā kopš ASV prezidenta Donalda Trampa ievēlēšanas, kurš ir kritiski izteicies par NATO, otrdien paziņoja NATO preses sekretāre.
Draugiem Facebook Twitter Google+