Latvijā
Rīga

Māte uz ielas atstāj zīdaini 16


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Likumsargus pārsteigusi kādas mātes neapdomīgā rīcība, atstājot uz ielas ratus ar zīdaini, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

1.decembrī pulksten 10.01 likumsargi saņēma informāciju, ka Brīvības gatves un Ūnijas ielu krustojumā ir atstāti bērnu rati, kuros guļ zīdainis. Ziņotājs skaidroja, ka nekur apkārt nav neviena cilvēka, kas bērnu uzraudzītu.

Ierodoties norādītajā vietā, izsaucēja sniegtā informācija apstiprinājās – drēgnajos laika apstākļos uz trotuāra bija atstāti bērna rati. Policisti tajos ievēroja aptuveni desmit mēnešus vecu zīdaini.

Pēc mirkļa no blakus esošās kafejnīcas iznāca bērna māte, kura bija ievērojusi policistu rosību pie ratiem. Sieviete apgalvoja, ka bērnu pieskatījusi caur logu. Jautājot, kāpēc zīdaini nav ievedusi kafejnīcā, viņa apgalvoja, ka bērnu ir silti saģērbusi un nav vēlējusies viņa pārkaršanu.

Pārrunu laikā nekas neliecināja, ka sieviete būtu alkohola vai citu apreibinošu vielu reibumā. Arī bērnam nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Ar sievieti veiktas preventīva rakstura pārrunas par zīdaiņa rūpīgāku pieskatīšanu.

LA.lv