Latvijā
Sabiedrība

Mātei nav šaubu, ka noziegumu atklās. Dace Bunkus uzrunā sabiedrību10

Reuters/LETA

Noslepkavotā Mārtiņa Bunkus ģimene izplatījusi paziņojumu Latvijas sabiedrībai.

Vēlos no sirds pateikties līdzcilvēkiem un Latvijas sabiedrībai par atbalstu un izteikto līdzjūtību mūsu ģimenei traģiskā laikā, vēstījumu iesāk ģimene, paužot pārliecību, ka noziegumu izdosies atklāt.

“Vēlos teikt milzīgu paldies Latvijas policistiem un citiem iekšlietu struktūru darbiniekiem, kas šajās dienās netaupa nekādus spēkus, lai notvertu Mārtiņa slepkavas un atklātu nozieguma pasūtītājus. Ne mirkli nešaubos, ka noziegumu izdosies atklāt un nav svarīgi vai tas notiks rīt, pēc nedēļas vai gada,” uzsvērusi Mārtiņa Bunkus māte Dace.

Tuvinieki lūdz atsaukties aculieciniekus, ja kāds ir pamanījis ko neierastu slepkavības rītā, jo “pat it kā nenozīmīgas detaļas var izrādīties kritiski svarīgas”.

Tuvinieki pateicas “Latvijas valstsvīriem un līderiem par nedalītu Mārtiņa slepkavības nosodījumu”.

Saistītie raksti

Šis mūsu ģimenei ir dziļu sēru laiks. Lūdzu sabiedrību un medijus respeketēt ģimenes privātumu un Mārtiņa piemiņu. Visus, kas vēlas atvadīties no Mārtiņa, aicinām uz kopīgu aizlūgumu Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskā baznīcā, 6. jūnjā plkst. 12,” informē ģimene.

Maksātnespējas administrators un advokāts Mārtiņš Bunkus tika nošauts 30. jūnija rītā savā automašīnā. Policija slepkavību saista ar Bunkus profesionālo darbību.

LA.lv