Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
2. decembris, 2013
Drukāt

“Maxima Latvija” iecelta jauna vadītāja – Jeļena Kondrašova

Foto: LETAFoto: LETA

Mazumtirdzniecības veikalu tīklam SIA “Maxima Latvija” iecelta jauna vadītāja – Jeļena Kondrašova, kura jaunā amata pienākumus sākusi pildīt no šīs nedēļas, par veikalu tīkla akcionāru lēmumu portālu “LA.lv” informēja kompānijā.

Kondrašova līdz šim uzņēmumā “Maxima Group” strādāja tīkla “Maxima XX” vadības centra vadītājas amatā. Viņa kompānijā strādā vairāk nekā desmit gadus – no 2000.gada.

„Jeļena ir prasīga un atbildīga, bet tajā pašā laikā ļoti cilvēciska vadītāja. Es esmu pārliecināts, ka Jelena pieņems drosmīgus un pārliecinošus lēmumus, kas ir ļoti svarīgi mūsu uzņēmumam tik sarežģītajā laikā,” paziņojis “Maxima Grupe” ģenerāldirektors Mindaugas Bagdonavičius.

Jau vēstīts, ka iepriekšējais veikalu tīkla vadītājs Latvijā Gintars Jasinsks pagājušajā nedēļā atlaists no amata, pateicoties saviem izteikumiem preses konferencē, kurā viņš paziņoja, ka Zolitūdes traģēdijas sakarā jūtoties “atbildīgs, bet ne vainīgs”.

21.novembrī traģēdijā Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja kopumā 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+