Ekonomika
Bizness

“Maximas” internetveikalam pērn dubults apgrozījuma pieaugums 0

Foto – LETA

Internetveikala e-maxima.lv apgrozījums pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2015.gadu, pieaudzis par 53%, sasniedzot 833 000 eiro, portālu la.lv informēja veikala vadītāja Sanita Bērziņa.

Joprojām populārākie produkti, ko izvēlas pircēji, ir autiņbiksītes, dzeramais ūdens, piena produkti, dārzeņi un augļi. Internetveikala pakalpojumus iecienījušas ne tikai jaunās māmiņas, kas novērtē laika ietaupījumu un to, ka smagie iepirkumu maisiņi tiek nogādāti līdz namdurvīm, bet arī uzņēmumi, kas pasūta ikdienai nepieciešamās preces.

“Pagājušajā gadā turpinājām strādāt, lai nodrošinātu klientiem vēl ērtāku iepirkšanos. Paplašinājām internetveikala piegādes zonas, ieviesām iespēju klientiem, veicot pasūtījumu, norēķināties ar VISA un MasterCard maksājumu kartēm, ko klienti arī augstu novērtē, jo arvien vairāk izvēlas šo maksāšanas veidu,” sacīja Bērziņa.

Tāpat 2016.gadā internetveikals e-maxima.lv paplašināja pakalpojumu “Pasūti! Piebrauc! Paņem!”, līdz ar to klientiem pērnā gada otrajā pusē šis pakalpojums bija pieejams četros “Maxima Latvija” veikalos, bet šogad pavasarī – jau astoņos “Maxima Latvija” veikalos. Pakalpojums “Pasūti! Piebrauc! Paņem!” nozīmē, ka klients internetveikalā veic pasūtījumu, sev izdevīgā laikā atbrauc uz veikalu un paņem savus iepirkumus, tādējādi ietaupot laiku.

Jau ziņots, ka internetveikals e-maxima.lv piegādes nodrošina Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Pierīgas rajonos – Baložos, Dreiliņos, Sauriešos, Babītes novadā, Carnikavas novadā, Garkalnes novadā, Ķekavas novadā, Mārupes novadā, Olaines novadā, Salaspils novadā un Stopiņu novadā. Internetveikala e-maxima.lv darbojas jau piecus gadus, un klientu skaits ar katru mēnesi pieaug, par aptuveni 8%.

Internetveikala e-maxima.lv darbību nodrošina “Maxima Latvija” meitasuzņēmums SIA “Patrika”.

LA.lv