Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. augusts, 2014
Drukāt

Mazākumtautību izglītības iestāžu skaits paliek nemainīgs

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Ukraiņu vidusskolas audzēkņi.

Neraugoties uz mazākumtautību pārstāvju vidū valdošo satraukumu par galvenokārt krievu skolu slēgšanu, mazākumtautību izglītības iestāžu skaits jaunajā mācību gadā, salīdzinot ar pērno gadu, ir palicis nemainīgs.

Kā aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Laura Zaharova, 2014./2015.mācību gadā Latvijas skolēniem būs iespēja mācīties 107 mazākumtautību izglītības iestādēs.

Lielākā daļa mazākumtautību skolu ir ar krievu mācībvalodu – šādas izglītības iestādes ir 99. Tāpat darbosies četras skolas ar poļu, viena ar ukraiņu un viena ar baltkrievu mācībvalodu. Vēl būs atvērtas divas ebreju skolas.

Līdzās latviešu valodas un mazākumtautību valodu plūsmas izglītības iestādēm 64 izglītības iestādēs tiek īstenotas izglītības programmas gan latviešu, gan arī mazākumtautības valodā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+