Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
31. augusts, 2014
Drukāt

Mazākumtautību izglītības iestāžu skaits paliek nemainīgs

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Ukraiņu vidusskolas audzēkņi.

Neraugoties uz mazākumtautību pārstāvju vidū valdošo satraukumu par galvenokārt krievu skolu slēgšanu, mazākumtautību izglītības iestāžu skaits jaunajā mācību gadā, salīdzinot ar pērno gadu, ir palicis nemainīgs.

Kā aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Laura Zaharova, 2014./2015.mācību gadā Latvijas skolēniem būs iespēja mācīties 107 mazākumtautību izglītības iestādēs.

Lielākā daļa mazākumtautību skolu ir ar krievu mācībvalodu – šādas izglītības iestādes ir 99. Tāpat darbosies četras skolas ar poļu, viena ar ukraiņu un viena ar baltkrievu mācībvalodu. Vēl būs atvērtas divas ebreju skolas.

Līdzās latviešu valodas un mazākumtautību valodu plūsmas izglītības iestādēm 64 izglītības iestādēs tiek īstenotas izglītības programmas gan latviešu, gan arī mazākumtautības valodā.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+