Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
31. augusts, 2014
Drukāt

Mazākumtautību izglītības iestāžu skaits paliek nemainīgs

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Ukraiņu vidusskolas audzēkņi.

Neraugoties uz mazākumtautību pārstāvju vidū valdošo satraukumu par galvenokārt krievu skolu slēgšanu, mazākumtautību izglītības iestāžu skaits jaunajā mācību gadā, salīdzinot ar pērno gadu, ir palicis nemainīgs.

Kā aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Laura Zaharova, 2014./2015.mācību gadā Latvijas skolēniem būs iespēja mācīties 107 mazākumtautību izglītības iestādēs.

Lielākā daļa mazākumtautību skolu ir ar krievu mācībvalodu – šādas izglītības iestādes ir 99. Tāpat darbosies četras skolas ar poļu, viena ar ukraiņu un viena ar baltkrievu mācībvalodu. Vēl būs atvērtas divas ebreju skolas.

Līdzās latviešu valodas un mazākumtautību valodu plūsmas izglītības iestādēm 64 izglītības iestādēs tiek īstenotas izglītības programmas gan latviešu, gan arī mazākumtautības valodā.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+