Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
13. marts, 2015
Drukāt

Mēbeļu kravā uziet paslēptas pudeles ar alkoholu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas Ventspils ostas muitas kontroles punktā novērsa mēģinājumu nelegāli pārvietot 500 litrus alkoholisko dzērienu ar Lietuvas Republikas akcīzes nodokļa markām, informē VID.

Pagājušajā sestdienā, 7.martā, pārbaudot kādu Lietuvā reģistrētu kravas automobili pirms tā uzbraukšanas uz prāmja, kas kursē no Ventspils uz Zviedrijas pilsētu Nīneshamnu, muitas amatpersonas atklāja, ka kravā atrodas nedeklarēta prece – alkoholiskie dzērieni.

Saskaņā ar pavaddokumentiem kravā no Lietuvas uz Norvēģiju vestas mēbeles. Kontroles laikā muitas amatpersonas konstatēja, ka starp mēbelēm ir paslēptas kastes, kurās atradās alkoholisko dzērienu pudeles ar Lietuvas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Konfiscēti 500 litri alkoholisko dzērienu, tostarp 480 pudeles (0,7 litru tilpuma) brendija “J.P.Chenet” un 164 pudeles (viena litra tilpuma) – degvīna “Stumbras Vodka”.
 
VID sākts kriminālprocess. Par aizdomās turēto atzīts Lietuvas pilsonis. Kriminālprocesā notiek pirmstiesas izmeklēšana.

 

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+