Latvijā
Sabiedrība

Bērns gulēja uz asfalta: policija publicē attēlu ar jauno māmiņu 3 promiļu reibumā0

RPP foto notikuma vietā

Rīgas pašvaldības policija publicējusi attēlu no notikuma vietas, kurā redzama jaunā māmiņa pakritusi uz ielas reibuma dēļ.

Pārbaude parādījusi, ka sieviete ir trīs promiļu reibumā. Viņa ir kopā ar zīdaini un alkohola pudeli rokās.

21. aprīlī neilgi pēc pulksten 18 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu manāmi iereibušu sievieti Imantā, kura ar vienu roku stumj bērnu ratiņus, savukārt otrā rokā tur šampanieti un ik pa laikam grādīgo dzērienu iedzer.

Policisti norādītajā apkārtnē pamanīja aprakstam atbilstošu sievieti guļam uz zemes. Blakus viņai uz asfalta gulēja arī zīdainis un alkohola pudele.

Māte tika piecelta kājās, bet bērns iecelts ratos. Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri konstatēja, ka bērnam hospitalizācija nav nepieciešama.

Datu pārbaudes laikā noskaidrots zīdaiņa tēvs, kurš informēts par notikušo. Vīrietis nekavējoties ieradās notikuma vietā pakaļ savai meitai.

Savukārt jaunajai māmiņai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 3,06 promiļu reibumā. Pārkāpējai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā cieņu aizskarošā stāvoklī. Tāpat arī uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Policija paziņojumā nav apstiprinājusi informāciju, ka dzirdīts arī bērns.

LA.lv