Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Meļņiks atstāj “Rīgas kuģu būvētavas” vadītāja amatu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Amatu atstājis kuģu būves un remonta uzņēmuma “Rīgas kuģu būvētava” valdes priekšsēdētājs Vasilijs Meļņiks, kā arī no amata aizgājusi kompānijas padomes priekšsēdētāja vietniece Jekaterina Meļņika, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai “NASDAQ OMX Riga”.

Kompānijas paziņojumā minēts, ka Jekaterina Meļņika un Vasilijs Meļņiks amatus atstājuši pēc paša vēlēšanās.

Tādējādi šobrīd “Rīgas kuģu būvētavas” padomē strādā padomes priekšsēdētājs Gaidis Andrejs Zeibots, kā arī padomes locekļi – Aleksandrs Čerņavskis, Anatolijs Ustinovs un Sergejs Golicins.  Savukārt kompānijas valdē strādā Einārs Buks, Larisa Artemenko un Vladislavs Blūms.

Jau vēstīts, ka Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa pēc triju kompāniju pieteikuma ierosinājusi “Rīgas kuģu būvētavas” maksātnespējas lietu. Ar maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsies metālapstrādes uzņēmums “Komandor”, pēc kura uzskata “Rīgas kuģu būvētava” tai ir parādā vairāk nekā 43 tūkstošus eiro, kā arī Ukrainas uzņēmums “Morskije Tehnologii” un “ASK”.  Lietas izskatīšanas datums noteikts 29.aprīlis.

Savukārt “Rīgas kuģu būvētavas” pārstāvji iepriekš vairākkārt informējuši, ka tikai audita rezultāti apliecinās, vai apakšuzņēmēju prasības ir pamatotas, vai darbi patiešām ir izpildīti, paveikti kvalitatīvi un termiņā, proti, vai apakšuzņēmēji godprātīgi izpildījuši līguma nosacījumus.

“Rīgas kuģu būvētavas” vadība arī informējusi, ka uzņēmuma valdes loceklis Igors Komarovs zaudēja amatu, kā arī vairākas amatpersonas ir atstādinātas no pienākumu pildīšanas saistībā ar aizdomām par pieļautām nelikumībām. Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde saistībā ar amatpersonu iespējami prettiesisku rīcību, apstiprinot samaksu apakšuzņēmēju sabiedrībām par neveiktiem darbiem, ir ierosinājusi kriminālprocesu.

Kompānija “Rīgas kuģu būvētava” specializējas zvejas laivu, kabotāžas prāmju, palīgpeldierīču būvē un remontā un ir viens no lielākajiem šādiem uzņēmumiem Baltijas jūras piekrastē. Kompānijas akcijas kotē “NASDAQ OMX Riga” otrajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir “Remars-Rīga”, kas ietilpst koncernā “Eiroholdings”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu Ekonomikas policijas šoreiz ir nošāvusi greizi. Ne tiem uzklupa. Ne tie arī ir izzadzēji.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+