Mobilā versija
+0.8°C
Kristaps, Krists, Klinta, Kristers, Kristofers
Svētdiena, 17. decembris, 2017
28. septembris, 2017
Drukāt

Mēness ietekme uz diētu. Kalendārs un astrologi ieteikumi, kā pareizi ēst katrā fāzē

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vai jūs zinājāt, kā Mēness fāzes ietekmē jūsu ikdienas dzīvi un paradumus? Un no kurienes jums nāk tie spēki jauniem projektiem vai mājokļa remontam? Par darījumiem, attiecībām, ģimeni, dārza darbiem, mājokļa kopšanu un ēdiena gatavošanu – tas viss ir saistīts arī ar augšupejošu un lejupejošu, kā arī ar augošu un dilstošu Mēnesi un tā saikni ar zodiaka zīmēm.

Izdevniecības “Latvijas Mediji” grāmata “Dzīvot laimīgi pēc Mēness fāzēm” ir praktisks ceļvedis lēmumu pieņemšanā – kad labāk ļauties darbiem un kādus projektus realizēt, bet kurās dienās var atpūsties un baudīt dzīvi tās bezrūpībā. Grāmatā ir par mēness ietekmi uz zodiaka zīmēm, sniegti praktiskie padomi saskarsmē ar kosmosa spēkiem, kā arī ir pielikums Mēness kalendāram no 2018. līdz 2026. gadam.

2017_kalendars_lab

DILSTOŠS MĒNESS
Dienas, kad Mēness ir dilstošā stāvoklī, kopumā stimulē ķermeni. Organisms gatavojas atbrīvoties no toksīniem un attīrīties. Tas ir īstais laiks, lai darītu kaut ko tauku dedzināšanas labā. Nav viegli nomest svaru. Daudzi cilvēki dilstoša Mēness laikā instinktīvi ēd mazāk nekā parasti, lai veicinātu atbrīvošanos no toksīniem. Citi teiks, ka šajās dienās var ēst vairāk nekā parasti, nepieņemoties svarā. Arī tā ir tiesa, jo ķermenis ātrāk, vieglāk un efektīvāk pārstrādā uzņemto barību. Tam vajag vairāk enerģijas, kas nozīmē, ka tauki sadeg ātrāk. Tomēr Mēness fāzes saka arī ko citu. Ēdiens, ko uzņemat šajā laikā, drīkst būt bagātīgs ar šķiedrvielām un viegli pārstrādājams. Tāpēc vēlams izvēlēties ēdienus, kuru piedevas veicina gremošanu, attīra organismu no toksīniem. Tie, kas cieš no gremošanas traucējumiem, noteikti šo var pamēģināt. Jo ilgāk ēdiens paliek pārstrādes procesā mūsu organismā, jo vairāk toksīnu tiek saražots, tāpat rodas citas nevēlamas vielas.

JAUNMĒNESS
Jaunmēness laikā ķermeņa attīrīšanās un detoksifikācijas procesi sasniedz savu augstāko punktu. Organisms lēnām atgriežas pie jauna sākuma, uzkrāj spēkus. Ja pirms dienas vai nedēļas sākta diēta vai tiek ievērots gavēnis, tad tagad ir laiks to noslēgt.

AUGOŠS MĒNESS
Kā jau tika minēts iepriekš, šajā laikā ķermenis ir iekodēts uzņemt spēkus un nostiprināties – arī ar barības vielu palīdzību. Viss, ko pašlaik saņem ķermenis, tiek rūpīgi “reģistrēts”, apstrādāts un pārveidots – lēnāk nekā parasti. Šajā laikā cilvēki, kas it kā ir tendēti ēst daudz, patērē daudz mazāk pārtikas. Ķermenim tagad vajadzētu uzņemt tikai un vienīgi veselīgu ēdienu, lai arī cilvēks būtu veselīgs, jo šajā laikā organisms katru indi vai nevēlamu elementu sevī uztver daudz smagāk nekā parasti. Protams, arī tad, ja nav konstatētas hroniskas kaites un nav problēmu ar ēdienu kā tādu, tad bioloģiski audzēta pārtika tik un tā ir ieteicamāka.

PILNMĒNESS
Arī pilnmēness laikā ķermenis atpūšas un uzkrāj spēkus, jo fāžu maiņa pati par sevi pieprasa enerģiju. Šajā laikā var uzsākt detoksifikācijas fāzi – ikviens, kas vēlas, var uzsākt diētu vai ievērot gavēni, kas attiecīgi noslēgtos jaunmēness fāzē.

Dzivot_laimigi_pec_meness_fazem

Pievienot komentāru

Jaungada horoskops. Kāds katrai zodiaka zīmei būs 2018. gada 1. janvāris? (3)Pirmās jauna gada dienas reizēm ir visai sarežģītas. Piedāvājam horoskopu, kas palīdzēs tikt galā ar visnegaidītākajām situācijām!
Draugiem Facebook Twitter Google+