Ekonomika
Bizness

“Microsoft Latvia” vadītājas pārziņā būs arī Lietuvas un Igaunijas tirgi0


“Microsoft Baltija” vadītājaRenāte Strazdiņa
“Microsoft Baltija” vadītājaRenāte Strazdiņa
Publicitātes foto

Paltaban esošās “Microsoft Latvia” vadītajas Renātes Strazdiņas pārziņā būs visu trīs Baltijas valstu tirgi, portālam “LA.lv” pastāstīja “Microsoft” pārstāvji.

Primārais uzdevums, īstenojot “Microsoft Baltija” pārvaldību, būs sekmēt “Microsoft” tehnoloģiju pieejamību un izmantošanu, kā arī atbalstīt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu ekonomikas izaugsmi un pārvaldes efektivitāti, īstenojot digitālo transformāciju.

“Microsoft Baltija” vadītāja norādīja, ka tas ir liels izaicinājums – virzīt jaunākās informācijas tehnoloģijas visās trīs Baltijas valstīs, kuras atrodas tik tuvu cita citai, bet ir atšķirīgas.

“Microsoft” tehnoloģijas ir vienojošais kopsaucējs visām Baltijas valstīm, un Strazdiņa saskata lielas iespējas ar “Microsoft” atbalstu turpināt mazināt digitālo plaisu un paātrināt jaunāko tehnoloģiju vienlaicīgu ieviešanu visās kaimiņvalstīs.

Būtiska loma ir inovācijām un sadarbībai ar vietējiem uzņēmējiem, akadēmiskajām un pētnieciskajām institūcijām un organizācijām, lai veicinātu pētniecību un inovācijas IT jomā, uzsvēra Strazdiņa.

Viņa “Microsoft Baltija” vispārējo vadību realizēs no Rīgas, klātienē veltot uzmanību arī Lietuvai un Igaunijai.

Strazdiņa pievienojās “Microsoft Latvia” 2016. gada augustā, kļūstot par kompānijas vadītāju. Viņas galvenā uzmanība bija vērsta uz mākoņskaitļošanas popularizēšanu un ieviešanu un uz digitālās transformācijas virzīšanu Latvijas tirgū.

Pirms tam Renāte Strazdiņa vairāk nekā 10 gadus strādāja konsultāciju jomā, vadot “Ernst & Young Baltic” un “PriceWaterhouseCoopers”.

Renāte Strazdiņa ir ieguvusi doktora grādu Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informāciju tehnoloģiju fakultātē un Sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnēs.

“Microsoft” pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā. “Microsoft Latvia” profesionāļi jau vairāk nekā 17 gadu nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas.

Kompānija “Microsoft” dibināta 1975. gadā, tā ir programmu, pakalpojumu un interneta tehnoloģiju pasaules līdere personālajā un biznesa skaitļošanā. Kompānija piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas radīti, lai lietotāji varētu izmantot programmas jebkurā laikā, vietā un iekārtā.

LA.lv