×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

Mihalkovam un Zadornovam aizliedz iebraukt Ukrainā (5)

Foto - ScanpixFoto - Scanpix

Ukrainā aizliegts iebraukt vairākiem Krievijas māksliniekiem, arī kinorežisoram Ņikitam Mihalkovam un komiķim Mihailam Zadornovam, teikts Ukrainas Drošības dienesta (SBU) atbildē sabiedriskajai organizācijai “Vidsič”.

“Mēs no SBU esam panākuši iebraukšanas aizliegumu tādiem “zvaigžņainiem” māksliniekiem rašistiem kā Ņikita Mihalkovs, Staņislavs Govoruhins, Nadežda Babkina, Mihails Zadornovs, Irina Alfjorova, Aleksejs Paņins, Leonīds Jarmoļņiks,” teikts organizācijas paziņojumā.

SBU vērsies pie Kultūras ministrijas, kurai tagad ir jāiekļauj visi minētie mākslinieki to personu “melnajā sarakstā”, kas apdraud nacionālo drošību. Tas savukārt ļaus aizvākt viņu produktus no Ukrainas ekrāniem.

SBU jau iepriekš aizliedzis Ukrainā iebraukt aptuveni 140 Krievijas māksliniekiem, arī dziedātājiem Ļevam Ļeščenko un Josifam Kobzonam, aktieriem Valentīnam Gaftam un Oļegam Tabakovam.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Krievnacisti jau viņi ir lieli.

  2. Zadornovam jau nu vispār tie “ceļojumi”, liekas, ir beigušies uz visiem laikiem!

  3. Abi divi, boļševiku/plukatu impērijas ”idejas” sludinātāji + lielkrievu šovinisti… PAREIZS LĒMUMS!!!

  4. Mihalkovs jau vienkārši uz augšu pasists augstdzimis impērijas komunists, bet Zadornovs ir ļauns pavārtes kveksis, kurš iedomājas par dievu, to kungu zemes virsū, paskvilants, izdabājošs vāji attīstītām šarikovu gaumēm.

  5. perdeļiem ir stabils noiets ziemeļkorejā pie pelmeņiem

Draugiem Facebook Twitter Google+